384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Змішувач з термостатом. Змішувач з термостатом Imprese

Змішувач з термостатом. Змішувач з термостатом Imprese

  Змішувач з термостатом - функціональний і зручний тип змішувачів, що одержав широке поширення на території Європи. Змішувачі цього типу дозволяють споживачеві самостійно регулювати температуру подачі води.

Зовні такі змішувачі виглядають, як невелика панель з рукоятками для включення і виключення води, а також ― для регулювання температури.

Регулювання відбувається з точністю практично до одного градуса Цельсія, результатом чого є високий рівень безпеки: після установки такого змішувача Вам не доведеться турбуватися про те, що Ваша дитина отримає опіки, ненавмисно включивши гарячу воду.

 

 

Принцип дії змішувача-термостата полягає в наступному: пристрій змішує гарячу і холодну воду до вказаної вами температури. Усередині корпусу розташований термоелемент, який і здійснює функцію управління змішуванням води. Якщо вода стає гаряче або холодніше встановлену вами необхідної позначки, термоелемент змінить співвідношення потоків гарячої та холодної води, відновлюючи тим самим рівновагу. Причому таке коригування температури відбувається буквально за кілька секунд.

Якщо в процесі експлуатації з'єднання ясується, що подача холодної або гарячої води недостатня для підтримки необхідної температури, то змішувач вимкне воду повністю. Це означає, що Вам не загрожує отримати опік або прийняти крижаний душ.

Налаштування температури проводитися один раз, надалі ви будете регулювати тільки тиск.

Регулювання серії змішувачів-термостатів Centrum чеського виробника Imprese SRO проводитися вручну, хоча на сучасному ринку сантехніки вже існують моделі, які управляються за допомогою пульта управління, що безсумнівно впливає на вартість обладнання.

Ніяких "нагрівачів" або "охолоджувачів" в термостаті не існує, і підключати такий змішувач до електричної мережі не потрібно.

Для коректної роботи термостата дуже важливо правильно його підключити до системи водопостачання. Важливо не переплутати підводи холодної та гарячої води !!! В іншому випадку температура води, що подається буде регулюватися доволі.

Вам всього один раз доведеться звертатися до послуг сантехніка - для установки змішувача-термостата. Подалі обслуговування Ви зможете здійснювати самостійно, а саме ― заміну фільтрів з годиною. Фільтри являють собою металеві сіточки, які встановлюються між власне термостатом і ексцентриками.

 

 

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner