384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Який змішувач вибрати, щоб його експлуатація тривала довго

Який змішувач вибрати, щоб його експлуатація тривала довго

Який змішувач

 

У цій статті я дам пораду який змішувач вибрати, якщо Ви дбаєте про безпеку своїх дітей, здоров'я сім'ї та просто звикли до комфорту і гармонії. Щоб уникнути опіків, проблем з шкірою і дискомфорту варто придбати термостатичний кран. Цей змішувач забезпечить подачу води з температурою в певному діапазоні, що стане надійним захистом для Вашої родини і дозволить заощадити на комунальних платежах, так як витрата гарячої води істотно знизиться на 25% ( а це важливий фактор при нинішній економічній ситуації в країні). Такий кран оснащений двома рукоятками, які в свою чергу регулюють напір і температуру води, що подається.

Зручність використання термостатичного змішувача полягає в тому, що достатньо один раз налаштувати температуру і після цього Ви тільки регулюєте напір однією рукояткою. Простіше кажучи, термокран завжди буде тримати температуру на комфортному рівні, навіть якщо в трубах буде стрибати напір , це не принесе Вам незручностей, так як терморегулятор автоматично відновить баланс. Його перевага полягає в тому, що Ви ніколи не опинитеся під крижаною водою і не отримаєте опік.

А найважливіше, що шкіра Вашої дитини завжди буде під надійним захистом, адже в маленькому віці дитина може постраждати від температури, яка дорослому здається комфортною і прийнятною. Вибираючи термостатичний змішувач, Ви захищаєте здоров'я своєї родини і приносите в дім комфорт!

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner