384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Змішувачі польської компанії Ferro

Змішувачі польської компанії Ferro

  Змішувачі польської компанії Ferro мають такий дизайн, який користується популярністю на ринку Східної Європи. Це моделі в стилі «модерн» з плавними лініями, відсутністю зайвих декоративних вигинів, і глянсовим дзеркальним хромовим покриттям. Якість продукції перевіряється комп'ютерній ютерним методом, як того вимагають стандарти Євросоюзу. Польська фабрика «Ферро» в місті Скавіна постачає на ринок Росії також душові лійки, кульову запірну арматуру, сифони під ванну, мийку або раковину, гнучкі шланги в металевій оправі, запчастини до змішувачів, штанги для душу і хромовані аксесуари у ванну кімнату.
Ця фірма має офіційне представництво в столиці, а також широку мережу дилерів у різних регіонах країни.

Важільні змішувачі трохи потіснили моделі двохвентильні типу, тому й серед продукції Ferro більшу частину складають саме сучасні Одноручковий крани. Смороду відливаються з щільної важкої латуні, що практично не виявляє взаємодії з водою або домішками в її складі. Цей метал має властивість темніти з роками, тому зовні змішувачі покриваються декількома кулями хромового напилення.

Фірма сама виготовляє картриджі 35 і 40 мм в діаметрі для своїх колекцій. Вони мають керамічні диски, що притертою за розмірами корпусу змішувача, тому на картридж надає малий вплив механічні дії при щоденній роботі, і вони легко можуть прослужити десятки років. Вентильні моделі обладнуються кран-буксами власного виробництва з керамічними вставками, що затримують мастильний матеріал, пом'пом'якшувальний руху маховика.

Кожна колекція складається з моделей для ванни, раковини і кухонного миття. До них приєднуються різні модифікації цих змішувачів, а також моделі для біде. Важільні крани з плавними округлими формами серій Ancona, Kolorado, Monza, Modena, Werona, Smile, з гострими гранями корпусу і виливу Napoli, Venezia, Bari, а також колекції у дусі мінімалізму Torino і Parma, всі обладнані однотипними металевими аераторами. У змішувачів для біде положення аератора можна регулювати, тім самим задаючи напрямок струменя. Варіанти для раковини обладнані донним клапаном.

Серії в класичному стилі Standard, Retro, Rerto New мають ДВОХВЕНТИЛЬНІ систему з круглими і хрестоподібними ручками. Змішувачі для кухні, що входять до складу цих серій, мають два типи виконання ― з високим виливом, і крани для настінної установки з поворотним виливом. Вони придатні для обслуговування мийки на дві секції. Моделі для ванних з цих серій йдуть в комплекті з душовими лійками.

Крани Ferro зі спеціальних серій мають термостатичну регулювання температури води на виході, як моделі серії Termo, сенсорний механізм включення подачі води, за типом Novo, або кнопкову систему крана для умивальника Press. При установці змішувачів в общественных місцях розробникі намагаються звести до мінімуму контакт з поверхнею змішувача. Компанія Ferro просуває на ринок країн СНД ті новинки, якими відрізняється сантехніка дорогих марок, але за прийнятними для більшості покупців цінами.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner