384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Торгова марка Armatura виникла в 90-і роки

Торгова марка Armatura виникла в 90-і роки

  Торгова марка Armatura виникла в 90-і роки, і в тієї ж годину прийшла на ринок Росії. Сама фабрика KFA існує ще з 20-х років минулого століття. Краківський арматурний завод пройшов довгу історію розвитку від спадів до підйомів, і сьогодні експортує свої змішувачі, душові стійки і лійки, системи зливу, сифони, і запчастини, головним чином, у країни Східної Європи та СНД.
Торгова марка «Арматура» не відрізняється оригінальністю дизайну своєї продукції, зате створює доступні за ціною крани в декількох напрямках стилю, що добре підходять і для старої, і для нової сантехніки.

Компанія KFA створює змішувачі за перевіреною технологією із стандартних для цього виду виробів матеріалу ― латуні. Шляхом ліття деталей додаються потрібні форми тієї чи іншої моделі з чітким контролем товщини стінки, що має бути рівномірною по всій площі змішувача, від чого залежить довговічність його роботи. Для організації плавної роботи ручок управління кульових моделей і вентилів використовуються керамічні картриджі.

У прагненні догодити покупцям з різним смаком, дизайнери торгової марки Armatura працюють в декількох відрізняються стилях: «Стандарт», «Середній клас», «Ретро» та «Преміум». Моделі змішувачів цих серій однаково зручні у використанні, а їх відмінності, головним чином, стосуються зовнішнього вигляду. Лише колекції спеціального призначення для медичних установ та общественных будівель мають дещо відмінні функції.

Базові серії виробляються з незмінним дизайном вже більше десяти років. Це звичні округлі форми важільних моделей Baryt Beryl і двохвентильні змішувачі Ceramik Standard з круглими, шестикутними металевими і кристальними прозорими ручками. У серії вподобаного дизайну можна знайте потрібну модифікацію для мийки, раковини, ванни, душової кабіни, біде. Змішувачі настінного типу мають довгі поворотні і короткі стаціонарні варіанти виливу.
    Змішувачі для умивальника і кухонного миття з колекції «Середній клас» обладнані донним клапаном, що не входить в комплектацію базових моделей. В іншому ж, за стилем і кількості модифікацій всередині кожної серії змішувачі Nefryt, Obsydian, Salit, Radon, Piryt такі ж, як і крани базового класу. Дизайн вентильних серій Symetric і Harmonic з гострими гранями і прямими формами ручок можна сміливо віднести до стилю «техно». Термостатичні змішувачі дозволяють більш точно регулювати температуру води на виході, що необхідно при купанні маленьких дітей і для людей з проблемами серцево-судинної системи.

Двовентильні серії Retro Classic і Retro по функціональності не відстають від сучасних моделей. Приміром, кухонні змішувачі обладнані витяжними лійками і знімними виливу, що набули поширення за останні 10 років. Такими ж технічними особливостями володіють ї серії класу «Преміум». Колекції Brylant, Kwarc, Korund, Diament, Malachit поєднують в собі відсутність зайвих декоративних елементів і оригінальну форму, яка робить сам змішувач прикрасою інтер'єру єру. Ці моделі мають кульовий механізм роботи або термостатичну регулювання температури води.

Безсумнівно, термін служби змішувачів торгової марки «Арматура» при рівних умовах експлуатації менше, ніж дорогих брендів деяких конкурентів, але і ціна їх у кілька разів нижче. Це не стосується моделей «Преміум» класу, які і дизайном, і надійністю не поступаються конкурентам з Німеччини та Італії.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner