384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Компанія Bugnatese створює моделі в декількох серіях, що різко відрізняються за стилем

Компанія Bugnatese створює моделі в декількох серіях, що різко відрізняються за стилем

Італійські дизайнери відомі не тільки в світі моди, також і в сантехніці. Компанія Bugnatese створює моделі в декількох серіях, що різко відрізняються за стилем. Корпус кожної моделі продуманий до дрібниць, і найчастіше підходить до певного інтер'єру єру. Ці змішувачі передають певний мотив. Вони виготовляються з різними типами покриття, щоб вгадати бажання покупця і дизайном, і кольором, гармонійно вписуючись в інтер'єр будь-якої кухні або ванні.

Італійському бренду «Бугнатес» вже близько 60 років, за які він встиг розширити свою торговельну мережу в багато країн світу, в тому числі і Росію, де компанія співпрацює з кількома дилерами.

Висока ціна виправдовується тривалим терміном служби. Компанія Bugnatese використовує для виготовлення своїх змішувачів тільки міцну латунь італійського виробництва, а поверх неї на корпус наноситися покриття (хром, мідь, бронза, золото і їх поєднання). Назва серії, до якої належить змішувач описує і його стиль: neo barocco, minimalista tondo, minimalista quadro, moderno, cristallo, classico та інші. Серії об'єднання єднують в собі колекції, кожна з яких, у свою чергу, складається з моделей для настінного, підлогового монтажу, для установки на ванну, мийку, умивальник, біде.

Окрема серія cocina зібрала найрізноманітніші за стилем змішувачі для кухні, які відрізняються високими виливу. Багато моделей для ванної укомплектовані душовою лійкою. Фірма «Бугнатес» сама виготовляє керамічні картриджі для своїх змішувачів, щоб мати можливість поручитися за якість і надати тривалу гарантію.

Покупці, що бажають бачіті звичні округлі форми змішувача у себе на кухні або у ванні, звертають увагу на моделі серій moderno, classico. Цей благородний класичний стиль підходить до відповідного інтер'єру єру. Змішувачі мають добре зарекомендувала себе систему важеля конструкцію з кульовим механізмом. Варіанти для раковини та мийки обладнані донним клапаном, що допоможе заощадити витрати на гарячу воду. Ретро стиль з вигнутими виливу, вигинами колонок і пластиковими ручками поворотного важеля і душової лійки моделей Maya, Oxford, Arcadia, Princeton, Revival, Lem уявлень у колекції Tradizionale. Щоб такі змішувачі доречно виглядали, потрібно встановити не тільки сантехніку в старовинному стилі, а й перетворити інтер'єр приміщення в цілому. Підійдуть покриття під бронзу, мідь, золото, латунь.

Для прихильників інтер'єру єру в стилі «техно» є можливість доповнити його відповідного виду змішувачами, які зустрічаються в серіях Minimalista Quadro і Minimalista Tundo. Прямокутні форми ізлівов, корпусу, душових лійок, важеля і навіть ручок кранів вентильних моделей доречно покривати лише звичним хромовим покриттям. Оригінальні моделі Stone, Inside, PBox, Syntesi, Kobuk, Rodos представляють по одній модифікації для раковини та мийки, а також по два-три варіанти для ванни і душа. Їх можна монтувати не тільки на стіну, але і на бортик ванни, де в ряд окремо йдуть: виливши, перемикач на душ і дві ручки вентиля з прихованим підключенням гнучкими шлангами під ванною.

Італійська елегантність властива всієї продукції торгової марки Bugnatese. Навіть якщо мова йде про змішувачі з гострими гранями і прямокутними формами елементів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner