384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Італійська компанія Vega Group створює моделі, в яких сам потік води, що формується зливом, прикрашає ванну або раковину

Італійська компанія Vega Group створює моделі, в яких сам потік води, що формується зливом, прикрашає ванну або раковину

Італійська компанія Vega Group створює моделі, в яких сам потік води, що формується зливом, прикрашає ванну або раковину. Ця фірма виробляє каскадні змішувачі, що встановлюються в три відчини, а також крани з сучасним «техно» дизайном для ванни, кухні. Більшість змішувачів «Вега», представлених на ринку Росії, поставляється в комплектах з душовою лійкою відповідного дизайну.
Незважаючи на оригінальний дизайн, вартість такого набору порівнянна з ціною одного змішувача без душа інших європейських виробників. Постачальники продукції Vega Group працюють безпосередньо з заводом в Італії.

При монтажі виливу, змішувача з ручкою регулювання, перемикача на душ і самої душової лійки в один ряд, достатня навіть вузького бортика ванни. Це спрощує вирішення проблеми, якщо ванна встановлена по центру кімнати, а не біля стіни, адже тоді не підходять змішувачі для настінного монтажу. Форма елементів такої системи нестандартна, але вони виготовляються зі звичайної міцної латуні, яка добре витримує перепади тиску в мережі, і не взаємодіє з водою, повітрям і агресивними речовинами у складі водопровідної води.

Для підтримки декоративного вигляду протягом багатьох років експлуатації фірма «Вега» захищає змішувачі багатошаровими покриттями хромованим напиленням, що утворює цілісну плівку на поверхні.

Каскадні моделі мають і практичну перевагу, крім оригінального зовнішнього вигляду. Приміром, змішувач для ванни «Ніагара Люкс» має більшу пропускну здатність, а відповідно наповнює ємність в чотири рази швидше при рівному тиску води, ніж звичний кран із стандартним діаметром картриджа 40 мм. Ця особливість дозволяє швидше зануритися в теплу воду, коли після важкого дня хочеться розслабитися, а також залишає більше годині для купання до того, як вода почне остигати. Душова лійка йде в комплекті з таким змішувачем, і має три режими роботи, що відрізняються формою струменя, яку вона випускає.

У такій же комплектації виготовляються каскадні змішувачі «Вела Люкс», «Кобра Люкс», «Овейл Люкс». Всі вони відрізняються округлої формою виливу з широким перетином, що здатне пропускати від 40 до 50 л води за хвилину, наповнюючи стандартну ванну менш ніж за 7 хвилин при нормальному тиску в мережах. У стилі «техно» з гострими ребрами виготовляються моделі з каскадним зливом «Онда Люкс», «Арко Люкс», «Пікколо Люкс». Всі ці моделі добре доповнюють металеві хромовані аксесуари, які також виготовляє компанія «Вега».

Широкий асортимент продукції даної фірми не обмежується на змішувачах каскадного типу. Це стандартні двохвентильні моделі для кухні і раковини з ручками-хрестиками, змішувачі для ванни і душа з прямокутної форми зливом для роздільного монтажу в три відчини перемикача, ручки управління, гусака і душової лійки, а також інші моделі. Довгий термін служби такої продукції забезпечується використанням керамічних картриджів, що добре утримують мастило, пом'пом'якшувальну руху ручки управління. На ринку нашої країни продукція Vega Group цінується як раз за оригінальні рішення по дизайну.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner