384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Чеська фірма Imprese має не великі обсяги виробленої сантехнічної продукції, альо широкий асортимент.

Чеська фірма Imprese має не великі обсяги виробленої сантехнічної продукції, альо широкий асортимент.

Чеська фірма Imprese має не великі обсяги виробленої сантехнічної продукції, альо широкий асортимент. Вона випускає змішувачі для різних сантехнічних приладів, хромовані душові лійки, гнучкі сантехнічні шланги з металевим корпусом, а також душові куточки з акриловим піддоном і скляним корпусом без даху. Молоде підприємство користується заслуженою популярністю на ринку за якість використовуваних матеріалів для виробництва своїх товарів.
На російському ринку сантехніка даної марки зустрічається лише в окремих магазинах фірм-представників компанії «Імпрес». Тобто дістати її можна в будь-якому регіоні країни, якщо прицільно шукати саме цей бренд.

Виходи для підключення шлангів від водопроводу і з'єднання єднання з колонкою або бойлером збігаються по діаметру навіть для старої техніки. Компанія Imprese використовує довговічні картриджі з керамічними поворотними частинами іспанської марки Sedal стандартного діаметра в 40 мм, що збігається з розміром отвору в бортику раковин і кухонних мийок.

Корпус змішувача виготовляється з міцної важкої латуні, що легко витримує механічні навантаження. У тієї ж годину це означає, більший вміст свинцю у їх складі, що може мати шкідливий вплив на організм людини деякий час після початку експлуатації. Літій корпус та інші деталі крана покриваються напиленням з хрому, що не проявляє взаємодії з хімічно активними речовинами у складі водопровідної води, миючих засобів, їжі і т. П.

Серед асортименту змішувачів «Імпрес» лише одна колекція має двухвентильний механізм, а решта ― важільні. Звичні округлі форми колекцій Bilovec, Liberec, Solnice, Brno, Opava, Praha поширюються на всі моделі всередині цих серій. Змішувачі для ванної мають вихід для підключення душового шланга. Лійку можна підібрати з колекцій цього ж виробника, що відповідають за дизайном. Літій вилив є частиною корпусу змішувача в більшості моделей. Є модифікації по типу моделі 35090 серії Opava, що мають тонкий поворотний гусак, що може використовуватися і для раковини, якщо його підключити на достатній висоті на стіні.

   У кожній серії зібрані модифікації в одному стилі кранів для умивальника, кухонної мийки, ванни з душем, для душової кабіни, біде. Душовий шланг в комплекті зі змішувачами для ванни не йде. Лише деякі серії мають моделі з донним клапаном. ДВОХВЕНТИЛЬНІ колекція Ralsko складається з тих же модифікацій під різні сантехнічні прилади, тільки з хрестоподібними ручками маховиків.

Сучасні моделі кухонних змішувачів зібрані в окремій групі. Вони представлені моделями з високим вигнутим виливом круглої форми, а також краном для миття 55600, що має витяжну лійку з металевим аератором і пластиковою гратами зовні. Ті й інші конструкції дозволяють комфортно працювати в широких мийках на дві секції.

Довговічність змішувачів Imprese забезпечена використанням тільки якісніх матеріалів. Оскільки обсяги виробництва компанії «Імпрес» не великі, то кожному виробу приділяється достатня уваги і контролюється його відповідність технічним вимогам Євросоюзу.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner