384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Торгова марка Kaiser існує на ринку кухонної техніки, змішувачів і мийок не так давно

Торгова марка Kaiser існує на ринку кухонної техніки, змішувачів і мийок не так давно

Торгова марка Kaiser існує на ринку кухонної техніки, змішувачів і мийок не так давно. Вона зареєстрована в Німеччині, але значна частина продукції виготовляється в Азії під керівництвом інженерів з Європи. Тому змішувачі для кухні, ванни, раковини виходять майже такої ж якості, що й справжня німецька продукція. Зате вартість їх помітно нижче, оскільки не доведеться платити тільки за сам бренд, який ще не встиг завоювати повагу на ринку.
Тім не менш, компанія «Кайзер» дає гарантію 5 років на свої одноважелі і двохвентильні змішувачі. Частково така впевненість у довгій експлуатації забезпечується використанням якісніх матеріалів для виготовлення продукції.

Змішувачі торгової марки Kaiser створюються з керамічним картриджем, що збільшує їх термін служби. Більшість моделей мають кілька варіантів, але це не обов'язково змішувачі для ванної, для раковини та мийки однієї і тієї ж серії. Можна вибирати один тип, наприклад, для умивальника, без розрахунку по установці на інші види сантехніки.

Оригінальністю відрізняється будинок моделей, розроблена дизайнерами компанії «Кайзер». Решта ж ― це популярні одноважелі і двохвентильні змішувачі з обтічними формами, які давно здобули популярність на ринку. Орієнтація продукції компанії на ринку ― виготовлення масових товарів, а не розрахунок на досвідчених у понятті стилю заможних клієнтів, що шукають незвичайний дизайн.

Всім звичний стиль ДВОХВЕНТИЛЬНІ моделі Carlson з пелюстковими кранами, схожий на пропелер однойменного персонажа. Такий змішувач випускається в двох варіантах з високим виливом для мийки, настінного кріплення для ванни з коротким і довгим зливом, а також виготовляється конструкція для раковини. Не менш популярні важільні змішувачі Douglas, Classic, Safira, Athlete, Magistro. Більшість моделей мають стандартну хромовану поверхню. При необхідності можуть бути випущені змішувачі з покриттям під бронзу або мідь, щоб гармонійно вписуватися в інтер'єр.

Хоча значна частина покупців продовжують розглядати лише стандартні дизайну, все ж компанія Kaiser випускає і змішувачі у стилі «техно». Це кухонні модель Crystal з зливом прямокутного перерізу і хрестоподібними ручками вентилів гарячої та холодної води. Новим для ринку сантехніки є також дизайн змішувача Elite, ручки вентилів якого виглядають одним цілим з корпусом. Модель з поворотним зливом Vico відмінно підійде, як до сучасної, так і до старої сантехніці. Варіанти Quadris і Grosser потрібно використовувати лише з сучасним інтер'єру єром приміщення, оскільки їх прямокутні форми підходять лише для стилю «хай-тек».

Можливість придбати довговічний змішувач, що відповідає суворим німецьким стандартам якості, приваблює багатьох клієнтів, але їх вартість відлякує значно частину покупців. Компанія «Кайзер» намагається зробити таку продукцію як можна більш доступною, а за довговічність відповідає довгим терміном гарантії.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner