384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Змішувачі «Карло Фраттіні» розділені на колекції (більше 20)

Змішувачі «Карло Фраттіні» розділені на колекції (більше 20)

Саме італійські виробники найчастіше дозволяють собі виготовляти екстравагантну продукцію. Компанія «Карло Фраттіні» носити ім'я свого засновника, який у 1960 році зайнявся випуском гнучких шлангів. Пізніше була налагоджена лінія з виготовлення змішувачів. Варто зауважити, що FIMA Carlo Frattini, окрім дизайну, приділяє увагу екологічності і домагається найвищого якість.
Наприклад, будь латунний змішувач буде мати мінімум свинцю в складі. Перевірка кожної деталі, готової продукції, її виробництво на хорошому устаткуванні дає можливість надавати клієнтам гарантію від 7 років, що можуть собі дозволити далеко не всі виробники.

Змішувачі «Карло Фраттіні» розділені на колекції (більше 20). Варіанти з гострими гранями входити в серію Brick Chic. Стильний змішувач для умивальника має цікавий дизайн ― вода спочатку потрапляє на подовжений виступаючий прямокутний край виливу, а лише потім в раковину. Такий собі ефект струмочка або водоспаду. Прямокутні форми притаманні колекціям Brick, а не багато згладжені кути є в Quad. Останній варіант випускається в білому, чорному і хромованому виконанні.

Серія De Soto являє собою набір, який крім самого змішувача включає функціональні аксесуари. Предмети можна міняти місцями ― душовий гарнітур, стакан для зубних щіток, поличка. Крім звичного настінного монтажу або на бортик ванни, є варіанти, де конструкцію для ванни можна ставити просто на підлогу або у саму чашу.

Цінителям стилю ретро припадуть до душі колекції Epoque, Elizabeth, Herend і Olivia. Багато екземплярів для біде, раковини мають Г-подібний виливши, а змішувач для ванни трохи нагадує старовинний телефонний апарат. Вентилі представляють собою форму важеля або хрестоподібну. Можна вибрати вподобане колірне напилення ― хром, бронза, золото. У серії Elizabeth є варіанти з прихованим монтажем для раковини, біде на 3 відчини, для ванни ― на 4 відчини.

Дизайнери висловлюють свої найсміливіші фантазії. MP1 нагадує давні статуї з кран-буксами у формі зірок. Змішувачі Bell схожі на самовар, і вони доступні в кольорах ― хром, бронза, золото, полірований нікель. Асортимент продукції дійсно неповторний. Технічні інновації, різноманітність форм, італійський строгий шик нікого ці крани дуже популярними у себе на батьківщині, і в нашій країні вони також знайшли своїх шанувальників. Коштують такі змішувачі, природно, не дешево, але відповідають усім критеріям вимогливих покупців.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner