384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Компанія «Кеннер» представлена на сантехнічному вітчизняному ринку широким асортиментом.

Компанія «Кеннер» представлена на сантехнічному вітчизняному ринку широким асортиментом.

Оскільки китайські виробники орієнтуються на широке коло покупців в дешевому ціновому сегменті, створюючи великий асортимент продукції на будь-який смак. Бренд Konner Orta має німецьке походження, і більшість моделей розробляються інженерами з Німеччини, альо виробництво ведеться в Китаї. Собівартість такої продукції виходить доступною для більшості клієнтів.
Компанія «Кеннер» представлена на сантехнічному вітчизняному ринку завдяки співпраці з дилерськими фірмами на вигідних умовах.

Оскільки дизайн двохвентильних і одноричагових змішувачів марки «Коннер» нічим не поступається більш дорогим виробникам, то зниження вартості досягнуто за рахунок більш дешевих матеріалів та робочої сили. Для постійних дилерів фірма пропонує спеціальні стенди для змішувачів, що встановлюються в магазині.

Корпус крана відливається з неміцною латуні, покривається декількома кулями хромування без використання гальванічних ванн і попереднього покриття бронзовим або мідним напиленням. Пластмасовий картридж при дбайливому зверненні має такий же термін служби, як і керамічний. Хоча найчастіше такі змішувачі швидко виходять з ладу. Керамічні картриджі тягти за собою подорожчання всієї конструкції, тому змішувачі Konner Orta обладнані саме пластиковими конструкціями.

Двовентильні моделі з класичними хрестоподібними ручками з округлими формами поступово замінюють новими дизайнерськими варіантами, тому їх не так багато серед продукції торгової марки «Кеннер». Це серії для мийки, ванни з душовим виходом, «ретро» колекція Smart, сучасні моделі в стилі «техно» Alps і Sailor. Кожна з колекцій містить 3-5 варіантів для установки на різні сантехнічні прилади монтажем через один отвір у борту або ж для настінної установки. Змішувачі для ванни і душа мають поворотний виливши, бічний вихід для душового шланга. Серія Smart в ретро стилі може мати розмальовку під мідь, золото, бронзу, латунь. Вона містить змішувач для раковини, кухонного миття з високим поворотним виливом, а також модифікацію для кухні з настінним монтажем. Варіант для душу цієї серії передбачає тримач для лійки, що йде в комплекті.

Змішувачі з однією ручкою для управління і кульовим механізмом представлені цілими серіями, що містять до десятка модифікацій із загальними рисами дизайну. Це колекції Juno, Casino, Dalviken, Comas, Sparta, Watt та інші. Всі вони мають сучасний дизайн, який вже став традиційним для російського ринку. Колекція Odile містить два типи змішувачів для ванни та душу з довгим зливом, чотири модифікації для кухонного миття з витягається лійкою і поворотним корпусом. Також Odile включає настінну модель для ванної з литим зливом, невисокі змішувачі для раковини і біде. Таким чином, кранами марки Konner Orta можна доповнити інтер'єр, де вони будуть поєднуватися як з обстановкою приміщення, так і один з одним.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner