384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Казанський завод «сантехприлади» працює без перерв з 1947 року

Казанський завод «сантехприлади» працює без перерв з 1947 року

У сантехнічному вітчизняному виробництві якість металу і довговічність простої конструкції часто перевершує пропоновані імпортні варіанти. Торгова марка змішувачів «КСМ», які випускає Казанський завод «сантехприлади», добре відома в багатьох регіонах країни. Вона займає значний сектор продажів в категорії бюджетної сантехніки, і коштує дешевше навіть китайської продукції.


Казанський завод «сантехприлади» працює без перерв з 1947 року, також випускаючи рушникосушки, технічні крани, вентилі та душові лійки.

Велика вага, здавалося б, зовсім масивних змішувачів «КСМ», вказує на якісний метал, з якого вони виготовлені. На заводі насправді приділяється велика увага саме якості матеріалу. Модельний ряд має декілька застарілий дизайн, тому більша частина змішувачів виготовляється вентильного типу, причому з пластмасовими ручками, які набули широкого поширення у 80-х роках ХХ століття. Кран-букси вентильних моделей виготовляються самим підприємством з керамічних поворотних елементів, як і картриджі Одноручковий змішувачів. Це забезпечує довгий термін служби, а також можливість утримувати мастильні речовини протягом більше десятка років.

Змішувачі для ванної комплектуються душовою лійкою і металевим шлангом до неї. Моделі з довгим зливом КСМ197, КСМ95, КСМ96, КСМ385 і деякі інші, розраховані для настінної установки. Поворотна конструкція виливу дає можливість використовувати її і для раковини, і для ванни, якщо вони розташовані поруч, а це додаткова економія на додачу до того, що вартість їх і без того досить низька. Змішувачі КСМ285, КСМ385, КСМ197 мають зблокований з корпусом тримач для душу, а решта комплектуються окремим кріпленням, яке встановлюється на стіну в зручному місці. Одноручковий модель з кульовим механізмом роботи КСМ98 також обладнана пластиковим аератором, що впливає на формування струменя, довгим виливом.

   На ринку складно знайти ті поодинокі моделі змішувачів для раковин з коротким виливом. Наприклад, варіант КСМ74, який виробляє ця компанія. Покупці з обмеженим бюджетом в основному використовують один кран і для ванни, і для душу. Без змішувачів для мийки з пластмасовими і металевими маховиками КСМ53, КСМ733, а також одноричажних моделей КСМ73 обійтися не вийде. Настінні крани з поворотним зливом КСМ91 і КСМ90 також дозволяють працювати з двома секціями мийки. Продукція заводу «сантехприлади» розрахована на тих, кого більше цікавить довговічність і практичність, хто може обійтися без сучасного дизайну.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner