384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Лонгран (Longran) Досвідчені в питаннях стилю і якості

Лонгран (Longran) Досвідчені в питаннях стилю і якості

Лонгран (Longran)
Досвідчені в питаннях стилю і якості покупці весь час шукають щось нове, якщо мова йде про інтер'єр їх житла. Навіть для, здавалося б, бідного російського ринку характерна наявність спроможного прошарку клієнтів на ринку, що висувають високі вимоги до сантехнічної продукції. У питаннях стилю мало хто може зрівнятися з італійськими розробниками.
Компанія Longran з Італії виготовляє гранітні мийки, змішувачі з гранітним і хромовим напиленням, духовки, варильні поверхні і аксесуари для кухні.

Під торгівельну маркою «Лонгран» випускаються тільки змішувачі для кухні з оригінальним дизайном і гранітним напиленням різних відтінків. Найпростіше придбати продукцію марки Longran в столиці і Санкт-Петербурзі, але завдяки мережі офіційних дилерів вона поширюється по всій території Росії і навіть у сусідні країни.

Наносити гранітне напилення можна на самі різні моделі торгової марки виробника, як і взагалі на будь латунний корпус. Серійні мийки для кухні Ultra, Geos, Sotis, Lotus, Eclipse, Classic обладнуються найчастіше змішувачами серії Impact. Це класичні моделі з високим виливом та округлими формами. Серія складається з модифікацій з різним положенням ручки регулювання щодо трубки виливу, а також з витягую лійками.

Всі моделі обладнані знімним аератором, вони монтуються в зборі через отвір в мийці. Картриджі таких Одноручковий моделей мають керамічні поворотні елементи, тому поряд з високою пористістю зберігають і достатню міцність. Порі допомагають зберігати в них мастило для пом'якшення рухів важеля протягом багатьох років. Корпус і ручки змішувача виготовляються методом ліття з латунного сплаву, стійкого до впливу водопровідної води. Змішувач захищається хромовим, бронзовим або золотистим покриттям, а також гранітним напиленням у разі потреби.

Сучасна серія AG розроблена в стилі мінімалізму, що позбавляє її декоративних вигинів, але дозволяє гармонійно вписуватися навіть в інтер'єр у стилі «техно». Модифікації цієї серії пропонують кілька варіантів розміщення регулювальної ручки, і навіть окремий її монтаж на вузькому бортику деяких гранітних мийок поряд з виливом. У такому ж стилі виготовляються круглі змішувачі з вузькою рукояткою серії Sprint-One, Winston, Tempo, Classica. Прямокутні форми змішувача GQ покриваються тільки хромом, що доречно для сучасного дизайну.

Двовентильні колекції Classica і Arte в корпусі «під старовину», найчастіше приймають відтінки бронзи, латуні, золота, міді або хрому. Їх конструкція не менше сучасна, ніж у важільних моделей, щоб любителі ретро стилю могли користуватися тімі ж зручностями. Змішувач Vera також має поворотний виливши, щоб працювати на дві секції мийки.

Оскільки гранітні мийки Longran мають тривалий термін служби, виявляючи стійкість до зовнішніх впливів, то і змішувачі для них виготовляються з розрахунку декількох десятків років служби. Тім більше що це не типові моделі, і деталі до них знайті не так просто.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner