384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Шведська компанія Mora Armatur працює в стилі класики і мінімалізму

Шведська компанія Mora Armatur працює в стилі класики і мінімалізму

Шведська компанія Mora Armatur працює в стилі класики і мінімалізму. Вона випускає змішувачі з 1927 року в однойменному місті Швеції, і була заснована ремісниками, які і раніше займалися литтям латуні. Фірма не втрачає можливості використовувати нові технології, як термостатичну регулювання температури, або сенсорні змішувачі, душові головки.
Компанія «Мора» виготовляє змішувачі для ванної та кухні, душові лійки і штанги, донні клапани, сифони, окремі Виливи і запчастини до вироблених колекціям. У кількох великих містах Росії, в тому числі і в столиці, працюють представництва шведського концерну Ostnor, який є власником торгової марки Mora. Деякі постачальники продукції працюють безпосередньо з заводом у Швеції.

Сучасний дизайн позбавлений зайвих декоративних елементів і прикрашає кімнату своїми ідеально круглими або рівними лініями. Такі змішувачі теж виготовляються з латуні, вкриваючись глянцевим шаром хрому. На ринок нашої країни, головним чином, поставляються двохвентильні змішувачі або одноважільного типу. Значна частина кранів «Мора» ― термостатичні. Картриджі важільних моделей і кран-букси вентильних мають керамічні поворотні елементи, що здатні працювати без ремонту протягом кількох десятків років.

Змішувачі розробляються колекціями, що включають моделі самого різного типу зі схожим дизайном. Змішувачі для ванної мають стандартний вихід для душового шланга. Термостатичні моделі округлої форми задають температуру поворотом ручки, але з обмеженням для гарячої води. Ці крани в «техно» дизайні обладнані пробачимо поворотним перемикачем з виливу на душ.

Змішувачі з важільним управлінням Cera і Temp мають короткі литі Виливи зі знімним аератором на краю. Набори Mega комплектуються душовою лійкою відповідної по дизайну форми. Вони розраховані під установку на борт ванною в ряд, коли вентилі, поворотна ручка, виливши, і душова лійка, встановлюються в ряд через окремі відчини для шкірного з них. Ретро-змішувачі серії Classic з хрестоподібними ручками вентилів, мають комплектації з душовою лійкою і без неї. Такі ж моделі випускаються без ізлівов для настінного монтажу в душові кабіни.

Економний аератор моделей MMIX B5, Sanette, Temp, Rexx, Cera, Inxx, Izzy, Classic для раковини дозволяє знижувати витрати на нагрів води, регулюючи раціональне використання потоку. Ці змішувачі мають розмір для підключення від 28 до 40 мм, тому вони всі проходять в стандартні відчини в мийках. Низькі Виливи направляють струмінь таким чином, щоб ними було зручно користуватися навіть в дрібних раковинах. Важільні і вентильні моделі обладнуються донним клапаном. Змішувачі для біде відрізняються лише конструкцією аератора.

Колекції Temp, MMIX, Cera, Rexx включають кілька модифікацій кухонних змішувачів з різною конструкцією виливу, зі знімними лійками і поворотними гусаками, і для різного типу установки: на борт мийки, стіну, для роздільного монтажу. На садівників розраховані змішувачі Mora для зовнішньої установки з зливом під поливальний шланг, для общественных місць ― крани з сенсорною регулюванням, для медичних установ ― термостати з точним регулюванням температури. Фірма «Мора» постійно доповнює існуючі колекції модифікаціями для різніх умів установки.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner