384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Компанія «Мофем» виготовляє технічні кульові крани, лійки та тримачі для душу

Компанія «Мофем» виготовляє технічні кульові крани, лійки та тримачі для душу

Ринок сантехніки країн СНД характеризується певною інерційністю, тому угорська торгова марка Mofem, що виготовляє змішувачі, стала відома на вітчизняному ринку за рахунок традиційних двохвентильних моделей. Цей виробник, що працює ще з 1960-го року, також випускає сучасні важільні змішувачі у стилі «техно», які користуються чималим успіхом у декількох країнах Європи.


  Компанія «Мофем» виготовляє технічні кульові крани, лійки та тримачі для душу, клапани для систем водопостачання побутового та технологічного обладнання. Вона є частиною іспансько-австрійського концерну і входити до групи компаній TEKA, що також є власністю цієї великої корпорації. У Москві працює представництво фірми Mofem, а на території сусідньої України побудований завод з виготовлення двохвентильних змішувачів з високоміцної донбаської латуні.

   Більшість змішувачів цієї марки мають хромоване покриття, але існують також модифікації вентильних моделей кольору золота, міді, бронзи. Вони виготовляються з латуні і в більшості мають округлі форми, що ніби омиті водою.

   Для надійної роботи використовуються керамічні картриджі німецького виробництва, що виготовляються групою компаній ТЕКА. Існують кілька серій, де моделі різко відрізняються по конструкції і стилю: двохвентильні, Одноручковий та змішувачі ексклюзивного класу. Кожна модель має кілька варіантів для установки на ванну, мийку, умивальник, біде, для настінного монтажу.

На відміну від багатьох конкурентів, компанія «Мофем» створює навіть більше двохвентильних моделей, ніж важільних кульових. Традиційні змішувачі Treff і Romantik з хрестоподібними ручками мають модифікації майже для всіх побутових сантехнічних приладів. Круглі і трикутні металеві ручки прикрашають крани моделей Spectrum, Metal, Eurosztar Nova, Metallica. Об'єднання роз'ємні прозорі полімерні ручки характерні для серій Karina, Iris, Pimula та ін. У моделях цього типу простежується закономірність дизайну, коли змішувач для ванної має довгий поворотний виливши, для умивальника ― короткий вигнутий виливши, для кухонного миття ― дещо довше, і теж з можливістю повертати.

   Кульова система важільних моделей добре зарекомендувала себе, набираючи все більшої популярності. Зручні конструкції серій Mambo, Sambo, Rumba, Trend прикрашають вже багато квартир в Росії та інших країнах, куди фірма «Мофем» експортує свою продукцію. Моделі для ванних з короткими і довгими виливу комплектуються душовою лійкою в тому ж стилі, щоб вони відповідали один одному.

   Для поціновувачів сучасного «техно» дизайну виготовляється дорожчий клас змішувачів «Ексклюзив». Його мотиви навіяні стилем німецьких провідних компаній-виробників, де навіть назви моделей часто співзвучні з продукцією деяких інших заводів. Це моделі з роздільними колонками для виливу і важеля округлих і прямокутних форм Elan, Cuadro, Kobe, Aura. Також мова йде про змішувачах з плоским зливом Ares, термостатичною регулюванням Stilo. Будучи частиною великого концерну, фірма Mofem користується потужними технічними можливостями заводів цієї корпорації, і створює недорогі змішувачі справжнього європейського якості.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner