384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

На виробництві італійської компанії Newform серійно виготовляються змішувачі, аксесуари, душові лійки, також регулярно розробляються нові проекти

На виробництві італійської компанії Newform серійно виготовляються змішувачі, аксесуари, душові лійки, також регулярно розробляються нові проекти

На виробництві італійської компанії Newform серійно виготовляються змішувачі, аксесуари, душові лійки, також регулярно розробляються нові проекти. Десятки варіантів нових моделей, які створюють талановиті дизайнери, не проходять відбір, а найвдаліші щороку поповнюють колекцію вироблених кранів. Компанія «Ньюформ» існує з 1981 року і в точності виправдовує свою назву ― «нова форма».
Тут немає типовою тяги до класики, що простежується у інших італійських виробників. Нові моделі не створюються інженерами фірми Newform під вимоги ринку, адже складно передбачити попит на них, коли немає схожих змішувачів у конкурентів. Компанія просто розвивають новий стиль, який користується успіхом у покупців сантехніки елітного класу.

Лише кілька серій змішувачів цієї марки мають вентільний управління процесами змішування, коли абсолютна більшість складають крани змішувача типу. Всі колекції поділені на два типи ― для ванни та кухні. Округлі і прямокутні об'єднання роз'ємні форми корпусу виходять литтям з латунного сплаву, а більш плоскі елементи ― механічним впливом на заготовку з латуні. Цей метал добре зарекомендував себе в сантехніці, оскільки відмінно протистоїть агресивному впливу повітря, водопровідної води, миючих засобів, а також має достатню міцність, щоб справлятися з перепадами тиску в мережі.

Для сучасного дизайну характерно покриття металевого кольору, що наноситися багатошаровим хромовим напиленням. Глянцевий або матовий відтінок вибирається замовником залежно від дизайну сантехнічних приладів та інтер'єру єру кімнати. Кожна серія може бути доповнена тримачами для мила, рушники, душової лійки, та іншими аксесуарами.

Колекції з плоскими виливу Forma, Egon, Base, J-one є прикладом мінімалізму у виробі. Вони не мають зайвих елементів, і створюють оригінальний ефект за рахунок незвичайної форми. Пропускна здатність таких змішувачів нижче округлих або прямокутних моделей, альо смороду краще за інших вписуються в сучасний інтер'єр ванної кімнати. В одну серію входять модифікації кранів для стандартного монтажу в зборі на борт раковини або ванни, для настінної установки, роздільного монтажу через окремі відчини для виливу і ручок управління, для прихованої конструкції змішувача, раковини, ванни, душу, біде. Також є моделі в комплекті з душовими лійками в такому ж стилі. Округлі серії X-Touch, Moony Tech X-Trend, Mini-X, XT, крани з гострими гранями Pura, Class-X, X-Light та ін. Мають такий же набір модифікацій.

Змішувачі для кухні містять моделі з різною висотою корпусу, довжиною і формою виливу. Всі вони розраховані на монтаж у зборі через один отвір. Керамічний картридж дає можливість роками справлятися з інтенсивною експлуатацією. Серії Modo, Egon, Lineo, Forma об'єднання єднують змішувачі для ванної та кухні. Моделі з витягую лійками є майже в усіх колекціях, і їх функціональні можливості підвищують популярність такої конструкції.

Дизайнери компанії Newform не визнають сформувалися еталонів змішувачів, тому виводять на ринок абсолютно нові по дизайну моделі, стиль яких через деякий час повторюється і конкурентами. На тій момент розробникі цієї фірми вже вигадують нові колекції.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner