384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Змішувачі Roca мають лаконічну форму.

Змішувачі Roca мають лаконічну форму.

Багато конкурентів беруть приклад з торгової марки Roca в питаннях стилю. Цей іспанський виробник постійно висуває на ринок нові моделі сантехніки: чавунні і сталеві ванни, унітази, біде, що вбудовуються раковини. Серед змішувачів «Рока» майже всі моделі ― важільні. Смороду практично в повному асортименті представлені на російському ринку і продаються різними компаніями-дилерами.
Серед продукції доладно знайті змішувачі стандартного дизайну, в основному вони кардинально відрізняються від моделей інших марок.

Хромований корпус змішувачів з нержавіючої сталі і латуні добре поєднувати, як зі старими, так і новими моделями ванн, раковин, мийок різних виробників. Вони поділені на серії, кожна з яких складається з декількох модифікацій однієї і тієї ж моделі під установку на ванну, стіну, борт мийки, раковини або біде. Важільні змішувачі займають мало місця, їх ручка не буде заїдати за рахунок спеціальних борозен для змазування. Ця технологія застосовується провідними виробниками з Європи. Керамічний картридж і внутрішні елементи системи настільки точно продумані, що при правильному монтажі вони не допускають протікання і в тієї ж годину дозволяють ручці легко рухатися вправо-вліво і вгору-вниз, регулюючи силу потоку і змішування гарячої / холодної водою.

Зручними широкими ручками обладнані моделі Amura, Esmai, Victoria Plus, Vectra і деякі інші. Змішувачі такого дизайну найбільш поширені.

Оригінальним рішенням буде установка змішувача Atai. Він відмінно виконує свої прямі функції, і є елементом декору в стилі «техно». Atai обладнаний донним клапаном, має тонку ручку у вигляді зігнутої металевої палички, яка менш зручна, ніж плоскі важелі інших моделей. Існують і інші цікаві серії за типом Modena, що ніби виліплені з металу рукою скульптора, або ж змішувач для раковини Silver Spirit, виливши якого замаскований на вигнутому корпусі, здогадатися про який можна, лише відкривши воду. Модель для ванни цієї серії монтується на стіну і не має чітко виділеної трубки виливу (вона вмонтована просто в корпус).

Єдина ДВОХВЕНТИЛЬНІ модель Roca Loft правильних геометричних форм і з хрестоподібними кранами користується заслуженим успіхом завдяки оригінальному дизайну. Він виготовлений в стилі мінімалізму. Змішувач для мийки або раковини цієї марки монтується на стіну, а варіант для ванни відрізняється лише наявністю штуцера під кріплення душового шланга.

Змішувачі Roca мають лаконічну форму. Серед них немає громіздких моделей, їх дизайн не повторюється і відмінно вписується в сучасний інтер'єр ванної або кухні.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner