384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Існує два типи змішувачів марки SAS: латунні і сілуміновие.

Існує два типи змішувачів марки SAS: латунні і сілуміновие.

Боротьба за покупців на ринку сантехніки змушує багатьох виробників знижувати ціни усіма можливими методами. Компанія SAS виробляє свою продукцію в Китаї, хоча торгова марка зареєстрована в Італії. Це не тільки типові класичні моделі, також і багато серії з дизайнерськими новаціями за типом вставок з іншим типом покриття, кольорових ручок вентильних моделей тощо.
Вони розраховані на покупців з обмеженим бюджетом, але з бажанням придбати не просто змішувач, а декоративний елемент інтер'єру єру ванної або кухні.

У всіх регіонах країни не складно знайті змішувачі китайського виробництва «САС», оскільки з цим заводом працюють багато постачальників сантехніки, просуваючи також їх шланги та лійки для душу, сифони, системи зливу і деякі інші сантехнічні приналежності.

Існує два типи змішувачів марки SAS: латунні і сілуміновие. Силумін є крихким матеріалом, що значно легше латуні, і мало у кого служити довше 5 років. Латунні змішувачі дещо дорожче за ціною, і важче. Вони покриваються із застосуванням гальванічних ванн і процесів напилення шарами хрому, нікелю, бронзи, міді або хрому з фарбувальними добавками «під золото». У багатьох серіях кранів марки «САС» різні кольори покриття поєднуються для створення декоративного ефекту.

Латунні колекції обладнуються керамічними картриджами стандартним діаметром 35 мм, а вентильні моделі ― кран-буксами з поворотними елементами з пресованої кераміки. Це, безсумнівно, відбивається на ціні, у порівнянні з пластмасовими картриджами, альо так як ці внутрішні запчастини теж китайського виробництва, то різниця незначна. Зате служити змішувач з добре притертою керамічними картриджами і кран-буксами набагато довше аналогів з пластмасовими запчастинами.

Що стали звичними для російського покупця округлі форми змішувачів для ванни з душовою лійкою в комплекті, виготовляються для настінної установки, з кріпленням душової лійки окремо на стіні в зручному місці. Вони обладнані металевим аератором, а виливши може бути частиною корпусу, як моделі 1103 Н607, Н201, або ж у вигляді довгих поворотних елементів, як у варіантах 1107 тих же серій. Поворотний вилив був спеціально придуманий, щоб використовувати один змішувач і для ванни, і для умивальника. Модифікації змішувачів цього типу можуть бути і зовсім без виливу, якщо вони розраховані на установку в душових кабінах.

   Двохвентильні змішувачі для кухні та ванної такі ж зручні у використанні. Вони можуть мати округлі ручки, як серії 444, 222. Також використовуються хрестоподібні маховики, як в конструкціях 7005, 506, Н507 Cross. Одна серія може складатися з змішувачів для ванни та душу з коротким або довгим поворотним зливом, включаючи інші варіанти. Наприклад, крани для мийки, раковини і біде з регульованим аератором. Одновентільние моделі 7007 і 7007-2 із серії 506 можуть встановлюватися на ті сантехнічні прилади, куди підведена тільки холодна вода.

Торгова марка SAS не приховує свого китайського походження, оскільки це один з небагатьох азіатських виробників, що працює на ринку вже більше 10 років, не змінюючи назви. Оскільки фірма відповідає за якість продукції.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner