384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

При розробці моделей торгової марки SMARTsant дизайнери в першу чергу враховують смаки покупців на ринку Росії та країн СНД.

При розробці моделей торгової марки SMARTsant дизайнери в першу чергу враховують смаки покупців на ринку Росії та країн СНД.

При розробці моделей торгової марки SMARTsant дизайнери в першу чергу враховують смаки покупців на ринку Росії та країн СНД. Цей регіон є основним місцем збуту змішувачів, керамічної сантехніки, металевих аксесуарів фірми «Смарт Сант». Моделі даної торгової марки не відрізняються оригінальним дизайном, а практичністю, довгим терміном служби і невисокою ціною.
Такі характеристики високо цінують споживачі в небагатих країнах, куди відправляються на експорт ці змішувачі. Вперше на російському ринку дана продукція з'єднання явилася в 2005 році.

Зовні змішувачі здаються просто шматком металу, по якому тече вода. Насправді потрібно продумати конструкцію так, щоб вода не протікала, що не утворювала відкладень на внутрішніх поверхнях, а також відбувалося її змішування у пропорції, які людина задає ручкою або вентилем. Ці процеси продукції SMARTsant допомагають виконувати німецькі та іспанські комплектуючі: керамічний картридж, м'яка які підводки, аератори. Лише корпус і внутрішні перегородки виготовляються заводом в Курилове. Від цих елементів також багато залежить.

Грамотне поділ потоку води дозволяє зменшити кількість відкладень на стінках, що продовжить термін служби. Картриджі всередині мають діаметр 35-40 мм. Корпуси таких змішувачів виготовлені з якісної латуні, а потім покриті хромом, що і надає їм характерний металевий блиск. Кожна серія містить змішувачі для кухні, ванною, біде, раковин, що повторюють загальний стиль моделі, але мають конструктивні відмінності, продиктовані практичною необхідністю.

Добре зарекомендували себе важільні змішувачі стали набагато популярніше стандартних двохвентильних, і складають основну частину вироблених сьогодні моделей. Серія «Інлайн» об'єднання єднала два стилі ― «класику» з характерними обтічними формами, і «техно» з гострими гранями. Обидві модифікації, в яких виготовляється змішувач для ванної, обладнані витяжною перемикачем з душа на виливши, що виготовляється різної довжини. Є варіанти «Інлайн» для біде з регульованим вихідним отвором, раковини, душових кабін і кухні з високим виливом. Схожим дизайном і більш обтічними формами володіють змішувачі серій «Стрім», «Аріва», «Екомікс». Їх обриси ніби виліплені з металу майстерними руками скульптора.

Двовентильні крани «Смарт Сант» навіть зі звичною формою ручок відрізняються по дизайну від обридлих стандартних моделей. Ручки круглої, шестикутної, овальної, трикутної форми працюють з однаковими внутрішніми елементами в моделях «Блик», «Бейс», «Раунд», «Топаз», «Соло», «Тайп». Відмінності можна знайте лише в дизайні. Хоча хрестоподібні ручки відносяться до стилю «ретро», тім не менш, сучасна хромована поверхня не дозволить сплутати ці моделі зі старими кранами радянських часів. Вони, якщо і дослужили до наших днів, втратили свій товарний вигляд.

Оригінальна модель «Престиж», що розроблена інженерами фірми SMARTsant, принесла на ринок нову форму ручок кранів для двохвентильних змішувачів ― у вигляді об'єднання ємних еліпсів. Ці змішувачі зовні нічим не відрізняються від звичних китайських та вітчизняних моделей, альо наявність німецьких картриджів і аераторів в конструкції дає їм перевагу на ринку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner