384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Змішувачі російської торгової марки STC виготовляються на заводі в Китаї

Змішувачі російської торгової марки STC виготовляються на заводі в Китаї

  Змішувачі російської торгової марки STC виготовляються на заводі в Китаї і відповідають вимогам довговічності і практичності. Знайте продукцію марки «СТК» можна на одних стендах з бюджетним класом сантехнічної продукції в багатьох містах країни. Вона реалізовується головним чином у Росії, і лише невеликими партіями йде на експорт в деякі сусідні країни СНД.


Хромоване покриття змішувачів «СТК» має кілька варіантів відтінку залежно від доданої до складу домішки: напилення з хрому і латуні, з хрому і бронзи, або просто багатошарове хромове напилення. Вони виготовляються з латунного сплаву, методом ліття з подальшим контролем однорідності поверхні і однакової товщини стінок, щоб перепаді тиску у водопровідній мережі однаково діяли на всю внутрішню поверхню. Керамічні елементи картриджів і кран-букс виготовляються при високому тиску, що робить їх надміцними. У теж час, зменшується кількість пор, в яких повинна утримуватися мастило для плавної роботи. Такі елементи тягти за собою подорожчання собівартості змішувачів, одночасно продовжуючи термін служби (дається гарантія до 5 років).

Одноручні змішувачі для раковини класичної округлої форми мають стандартний діаметр картриджа 40 мм і знімний пластиковий аератор.

Донним клапаном обладнані тільки моделі Adonis і Veronica, а змішувачі Argo, Achille, Herios, Cosmos та ін. Не мають такого елемента конструкції, оскільки їм мало хто користується в країнах СНД. Двовентильні моделі з коротким зливом монтуються в зборі на борт умивальника. Вони мають ручки круглої форми, як моделі Aurora, Elena, Danaia, трикутної форми в серіях Demetra, Malva, з хрестоподібними ручками Medea, Pallada, Galatea.

Ці ж серії двохвентильних змішувачів виготовляються в модифікації для ванни і душа з настінного установки. Вони комплектуються душовою лійкою і утримувачем для неї. Моделі з сучасним дизайном Pallada Medea мають літій вилив, і виконані в стилі мінімалізму з відсутністю декоративних ліній корпусу і вигинів. У теж час, у моделей Malva і Viola виливши є поворотним, який може служити для ванни і душа. Змішувачі одних важелів Argo, Helios, Achille, Cosmos мають два типи корпусу ― з фіксованим і поворотним довгим виливом. Вони не мають власника для душу, також комплектуються і душовою лійкою, і шлангом в металевому корпусі. Оригінальна форма ручки серії Poseidon виділяє її серед іншої продукції цієї марки. Сам механізм роботи змішувача такий же, як і у інших моделей з картриджем 40 мм.

Незважаючи на високу вартість, моделі кухонних змішувачів серій Achille, Poseidon, Helios, Argo з витягую лійками користуються набагато більшою популярністю на ринку. На відміну від класичних моделей зі стаціонарним виливом з тих же колекцій. Смороду дозволяють простіше наповнювати великі ємності водою, або міті великі каструлі. Випускаючи типові моделі, фірма «СТК» економити на відомих дизайнерів, яких можна було б залучити до створення моделей змішувачів, щоб не довелося економити на якості матеріалів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner