384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Змішувачі чеської компанії Hansberg губляться серед схожої продукції на ринку, оскільки не відрізняються оригінальним дизайном.

Змішувачі чеської компанії Hansberg губляться серед схожої продукції на ринку, оскільки не відрізняються оригінальним дизайном.

Змішувачі чеської компанії Hansberg губляться серед схожої продукції на ринку, оскільки не відрізняються оригінальним дизайном. У тієї ж годину, смороду набагато сучасніше багатьох кранів, які стояти в будинках по всій Росії вже кілька десятків років. Компанія виготовляє змішувачі для ванної, кухні, душових кабін, для умивальника і біде. Ці недорогі крани призначені в основному для країн Східної Європи.
Фірма «Хансберг» не має філії в Росії, де реалізовуються чималі обсяги продукції бренду. Її тут представляють фірми-дилери в різних регіонах країни.

Низька вартість змішувачів Hansberg з одного боку є двигуном високих продажів, альо в тій же година насторожує багатьох покупців щодо якості такої продукції. Моделі цих змішувачів відливаються з латуні середньої міцності, але вона легко витримує механічні навантаження при експлуатації і перепаді тиску в мережі. Покриття декількома кулями хромованого напилення створює характерний металевий блиск. Хоча краще захищає від корозії і зовнішнього впливу деяких хімічно активних речовин мідне покриття із застосуванням гальванічних ванн. Оскільки матеріал керамічного картриджа такого змішувача має невисоку пористість, то він не здатний довгі роки утримувати мастило, що робить рухи ручки плавними. Тому такі кран-букси потрібно періодично змащувати.

Серед продукції торгової марки «Хансберг» немає термостатичних і вентильних моделей. Всі вони мають кульової механізм роботи і Одноважільний управління.

Поєднання округлих і вигнутих ліній в змішувачах для умивальника і ванни серії Gross підходить навіть для ванних кімнат в «техно» стилі. Сучасний дизайн, в якому ручка управління повторює дугоподібну лінію виливу, гармонійно доповнює інтер'єр. Модифікації цих серій для установки на раковини обладнані донним клапаном. Змішувачі для ванни і душа мають короткий фіксований виливши, вихід для душового шланга знизу. Округлі форми кранів серії Dofin ніби зліплені з пластичного матеріалу. Ця колекція містить модифікації під установку на умивальник, кухонну мийку, для ванни з коротким литим і поворотним довгим виливом. Схожа по дизайну і колекція Webert з більш зручною формою ручки.

Одна і та ж серія, наприклад, Hans, має кілька модифікацій кухонних змішувачів. Це варіанти з гусаком, що виходить з корпусу з тільного боці, з регулювальної ручкою збоку, або ж з зливом, що піднімається під кутом від колонки і з'єднання єднується нижче важеля регулювання. Серії Hans і Waterfal містять модифікації настінних змішувачів з виходом тільки на душ, що застосовуються в душових кабінах. Моделі типу важеля серій Acura, Archer, Graf, Rain практично нічим не відрізняються в технічному плані ― просто різні по дизайну варіанти сучасних змішувачів. Незначні відмінності в стилі колекції змішувачів Hansberg можуть мати велике значення для покупця. Він може підібрати в точності ту модель, яку йому щоранку приємно було б відкривати і вмиватися, приймати душ.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner