384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Крім оригінального дизайну, змішувачі для кухні «Шрудер» мають ряд практичних особливостей

Крім оригінального дизайну, змішувачі для кухні «Шрудер» мають ряд практичних особливостей

Змішувачі оригінального дизайну найчастіше виготовляються відомими європейськими виробниками, які виставляють за них справедливо високу ціну. Німецька фірма Shruder знайшла спосіб поставляти таку продукцію за помірними цінами. Частина виробництва цієї фірми винесена в Китай, де собівартість змішувачів виходить значно нижче. Оригінальні моделі важільних і вентильних моделей поділені на кілька серій, що включають модифікації для ванни і душа, кухні, раковини і біде.


Хоча країни СНД є пріоритетним напрямком експорту продукції «Шрудер», тім не менш, в Росії немає офіційного представництва фірми, тільки офіційні дилери в декількох регіонах.

Моделі кульового і вентильного типу різні як по конструкції, так і по дизайну. Зовнішні відмінності змішувачів різних серій переслідують мету ― місцево виглядати в будь-якому інтер'єрі єрі. Колекція Ball своєю назвою описує кулястий корпус. Схожі форми має також і серія Barcelo з круглими колонками і кришкою під важіль змішувача. Колекція Cobra ― це сучасний стиль «техно», Crystal має ручку у вигляді синьої кулі-кристала, серія Delis відрізняється мінімалізмом і круглим корпусом.

Рідкісної конструкцією характеризується серія Eifel, оскільки вона об єднує двухручковие кульові змішувачі. Корпус моделей марки Shruder виготовляється з товстостінної латуні, і покривається хромовим напиленням традиційного металевого кольору. Окремі варіанти можуть також покриватися під бронзу, мідь або золото. Для більш тривалого збереження композитної мастила, що забезпечує плавні рухи ручки і вентилів, використовується керамічний картридж з підвищеною пористістю.

   Змішувачі для ванни кожної з серій випускаються в двох варіантах: з довгим та коротким виливом. Моделі ММ9005, ММ335В, МТ7001 обладнуються виходом для душового шланга, але душової лійки в комплекті не мають, тому потрібно підбирати будь-який відповідний по дизайну тип з вироблених маркою «Шрудер» або іншими фірмами. Будь то вентильні або важільні моделі для ванни і душа, всі вони розраховані для настінної установки. Для прикриття місця з'єднання з шлангами конструкція обладнана хромованими дисками в місці прилягання до стіни.

Виливши змішувачів для раковини, знаходиться під кутом, щоб струмінь потрапляла в центр умивальника, і було зручно мити руки. Таку конструкцію слід встановлювати в будинках, де не буває малого тиску води. Моделі ML2006W, MK2006D, MM326D та інші обладнані донним клапаном, що зменшує сумарний витрата гарячої води. Більшість таких кранів мають кульову конструкцію з одним важелем управління. Виготовляються також і вентильні моделі, як змішувачі з колекції Nevada, Knight, Phorex з хрестоподібними і круглими ручками.

Крім оригінального дизайну, змішувачі для кухні «Шрудер» мають ряд практичних особливостей, як і продукція багатьох інших німецьких фірм. Знімні лійки моделей Delis MR5008, Cobra MT7008, Ball MM9008, поворотні Виливи кранів Barcelo MM9109, Cobra MT7009 суттєво спрощують роботу з ними. Багато змішувачі Shruder по дизайну нагадують серії більш дорогих брендів. Є можливість встановити у себе вдома вподобаний тип крана за доступною ціною.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner