384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Сантехніка Jacob Delafon має рідкісну здатність об'єднувати елегантний старовинний стиль і сучасний «техно».

Сантехніка Jacob Delafon має рідкісну здатність об'єднувати елегантний старовинний стиль і сучасний «техно».

    Сантехніка Jacob Delafon має рідкісну здатність об'єднувати елегантний старовинний стиль і сучасний «техно». Ця фірма працює у Франції з 1889 року. Сьогодні вона виготовляє чавунні ванни, порцелянові унітази, раковини, металеві кухонні мийки, змішувачі, пластикові та скляні огорожі для душу. Дизайн всіх елементів продуманий таким чином, щоб поєднуватися як з інтер'єрі єром в сучасному стилі, так і обстановкою «під старовину».


У Москві працює представництво фірми «Якоб Делафон», і на складах багатьох фірм-дилерів знаходиться широкий асортимент цієї продукції.

Блискуча хромована поверхня змішувачів Jacob Delafon виглядає дорогим прикрасою ванни, раковини, мийки або біде, навіть якщо ці сантехнічні прилади трохи застаріли. Двовентильні і Одноручковий крани виготовляються з латуні з подальшим нанесенням хрому для додання металевого блиску і стійкості до зовнішніх впливів. При належному догляді такий змішувач здатний зберігати товарний вигляд багато років.

Діаметр картриджа більшості моделей ― стандартний 35-40 мм, Керамічні картриджі на даному етапі вважаються самим практичним типом конструкції, оскільки металеві та пластикові аналоги швидше зношуються. За конструкційним особливостям можна розділити продукцію даного типу на змішувачі для ванної, змішувачі для кухні та моделі для общественных місць.

Французька фірма «Якоб Делафон» інтенсивно використовує нові технології, хоча і створює деякі моделі змішувачів в стилі «ретро». Для ванних кімнат розроблені п'ять серій термостатичних змішувачів, де температура задається поворотом ручки в бік більшої або меншої температури на виході. Це колекції у сучасному стилі Symbol, Salute, Singulier, Talan і Stomb. Технологія їх роботи дозволяє більш точно регулювати температуру води, що особливо важливо при купанні маленьких дітей або людей із захворюваннями серцево-судинної системи, гіпертонію. Кожна така серія включає в себе змішувачі для раковини, мийки, ванни і душа, біде. Варіантів одного і того ж типу може бути декілька з різною формою і довгою виливу.

Одноважільні змішувачі для ванної цієї марки відрізняються невеликою довжиною виливу, навіть у моделей для ванни і душа. Змішувачі для умивальника обладнані донним клапаном. Вони можуть монтуватися як настінним способом, так і на стільницю, борт раковини. Важільними є сучасного дизайну моделі Stillness, Tao, Singulier, Margaux, класичної округлої форми Clip, Panache, Nateo, а також крани в ретро стилі колекцій Fairfax і Symbol.

Двовентильні варіанти Elevation, Talan, Ginko, Galatee мають сучасний дизайн в стилі мінімалізму без будь-яких зайвих деталей. Вони передбачають оригінальні дизайнерські й технічні рішення. Наприклад, установка вбудованих змішувачів для душу, монтаж виливу і ручок кранів у ряд при вузькому бортику раковини або кухонного миття, можливість повороту або зняття виливу. Велика частина змішувачів для кухні мають систему важеля конструкцію. При будь-якому інтер'єрі єрі з металевою поверхнею кранів добре поєднуються аксесуари для ванної кімнати і кухні, що випускаються компанією Jacob Delafon. Це хромовані тримачі для рушники, туалетного паперу, склянки для зубної пасти і т. П.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner