384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Найкращі змішувачі. Кращі змішувачі.

Найкращі змішувачі. Кращі змішувачі.

Астрологи, маги та інші представники окультних учень стверджують, що як би людина не прагнула розбагатіти, у нього нічого не вийде, поки він не вирішить всі проблеми з сантехнікою в своєму будинку. Простіше кажучи, поточна з несправних кранів вода "астральний вимиває" наш гріш. Можна вірити чи не вірити в астрологію, але у зв'язку з цим на думку приходять слова: "пішли, як вода крізь пальці", "було, та сплило". З народною мудрістю важко сперечатися. До того ж не за горами той час, коли ми всі станемо щасливими володарями лічильників, контролюючих витрату води. Так чи не почати з того, що поміняти змішувач ?! Однак, перш ніж купити новий, добре б зрозуміти який.

 

Змішувачі та аксесуари
Змішувач для раковини з висувним виливом серії UNO-flash фірми HANSGROHE (Німеччина).

Змішувачі та аксесуари
Змішувач для умивальника з вилученими випускним шлангом фірми HANSA (Німеччина).

Змішувачі та аксесуари
Змішувач фірми NAUTICA (Італія).

Змішувачі та аксесуари
Набір для ванної кімнати серії Absolute фірми IDEAL STANDARD.

Змішувачі та аксесуари
Змішувач для ванної кімнати серії Madisson фірми DORNBRACHT (Німеччина).

Змішувачі та аксесуари
Змішувач серії Alterna фірми KOHLER (США).

Змішувачі та аксесуари
Змішувач для ванної кімнати серії Madisson фірми DORNBRACHT (Німеччина).

Змішувачі та аксесуари
Душовий оазис фірми HANSA (Німеччина).

Змішувачі та аксесуари
Змішувач серії Astra фірми PORTA Frattelli (Італія).

Змішувачі та аксесуари
Змішувач серії Cellini фірми RAF (Італія).

Змішувачі та аксесуари
Змішувач фірми NAUTICA (Італія).

Змішувачі та аксесуари
Кухонний змішувач серії "Сафіра Класика" фірми ORAS (Фінляндія) з перемикачем для посудомийної машини.

Змішувачі та аксесуари
Кухонний змішувач серії Electra фірми ORAS (Фінляндія) включає у себе інтерактивне контролюючий пристрій, що дозволяє керувати змішувачем за допомогою легкого дотику.

Змішувачі та аксесуари
Кухонний змішувач серії Helios фірми JADO (Німеччина).


Отже, змішувачі. Від їх різноманіття в магазинах і на ринках рябіти в очах. Асортимент величезний, якість трудноопределімо, дизайн чудовий, ціни! .. Що ж, спробуємо розібратися. По призначенню всі сучасні змішувачі можна розділити на п'ять груп: для ванни, для умивальника (раковини, наприклад, тюльпана або "мойдодира"), для кухонної раковини, для біде і для душової кабіни (змішувач без "носика"). Існують "гібридні" конструкції, які можна віднести, принаймні, до двох груп. Дизайнери великих фірм-виробників розробляють зазвичай цілі серії, що включають виробництво всіх вищеназваних груп. Споживач має можливість оформити ванну кімнату в єдиному стилі, підібравши не тільки змішувачі, але і інші аксесуари (полічкі, мильниці, склянки і т. Д.).

 

 

 

Для умивальників
Велика частина змішувачів для умивальників вмонтовується безпосередньо на раковину, хоча є і варіанти настінного монтажу. Відмінною особливістю перших є наявність донного клапана, який дозволяє відкривати і закривати зливний отвір раковини за допомогою маленького важеля, вставленого в корпус змішувача. Простіше кажучи, цей клапан замінює звичайну придонну пробку і придуманий з міркувань гігієни. Погодьтеся, що не дуже приємно занурювати руку в брудну мильну воду, намацуючи і виколупуючи пробку, набагато зручніше злегка потягнути за важіль. Але ... винахід це не наше, ми ще не звикли набирати воду в раковину і мити руки і тим більше особу. Традицію такого умивання завели англійці з тих часів, коли змішувачів, як таких, ще не було, а з двох окремих краником набирали гарячу і холодну воду і змішували безпосередньо в раковині. Консервативні англійці поступають так і до цих пір, кажучи, що це вельми економічний спосіб ― менше води витрачається. Однак у всіх свої звички.

Подібно кухонним, змішувачі для умивальників іноді забезпечуються ізлівом, що витягується, призначеним для гігієнічного догляду за поверхнею раковини (фірми ORAS, Фінляндія та DAMIXA, Данія). Цю модифікацію можна встановити на біде і користуватися нею як портативним душем. Фіни пропонують ще один варіант ― змішувач з гігієнічним душем, монтується поряд з раковиною. Такий варіант дуже зручний у випадку, якщо у вас невеликий санвузол і унітаз, що знаходиться поряд з умивальник, використовується також як біде. Змішувач на умивальник можна придбати за $ 45, а можна і за $ 250.

Для ванни
Змішувачі для ванни можуть монтуватися на стіну або на поверхню ванни. В іншому випадку з борту ванни виступають назовні тільки ручки регулювання і виливши ("носик"). Звичайно, якщо дуже сильно постаратися, можна просвердлити чавунну ванну і вмонтувати в неї такий змішувач, але все ж він призначений для акрилових ванн з широкими бортами, як кутових, так і прямокутних. Дві третини міських жителів нашої країни користуються настінним варіантом, застосовуючи всілякі схеми підведення труб. Невідомо чий, але вельми витончений розум, що запропонував колися всьому Союзу для користування раковину, що нависає над ванною, породивши тоді ж і змішувач з довгим повертається виливом. Багато хто так звик крутити виливши туди-сюди, що насилу уявляють собі іншу ситуацію. Тому зарубіжні фірми, орієнтовані на постачання своєї продукції в нашу країну, не поспішають відмовлятися від виробництва "довгоносих" кранів. Їх поставляють Фінляндія (ORAS), Швеція (GUSTAVSBERG), Німеччина (HANSGROHE, DM, HANSA, JADO), Італія (FARI, FIORI), Угорщина (MOFEM) і, звичайно, Туреччина і Польща. Стандартна довжина "носика" складає 30 см, але може бути 20, 25 і 39 див. Такі змішувачі, безумовно, зручні, але все ж найкращі виробники Європи пропонують дорогі (елітні) серії сантехнічного обладнання, в які входять переважно змішувачі для ванни з коротким нерухомим "носиком". Така конструкція забезпечує більшу надійність: адже чим менше деталей і різних зчленувань між ними, тим менша ймовірність того, що вода з часом знайде дірочку і почне вибиватися назовні.

Штихмас (відстань між отворами для входу води) у імпортних змішувачів для ванни складає приблизно 15 см, до того ж всі вони забезпечені ексцентриковими патрубками (перехідниками), за допомогою яких можна незначно його змінити, підігнавши під відстань між трубами підводки гарячої та холодної води. У деяких моделей змішувачів відсутні елементи жорсткого кріплення до труб водопроводу, а є латунні трубки (з різьбленням або без неї), що грають роль вхідних патрубків. Для їх кріплення до водопровідних труб потрібні спеціальні перехідники.

Ціни на змішувачі для ванни відомих європейських фірм небагато не співпадають в різних магазинах, альо в цілому залежать від моделі і можуть бути від $ 70 до $ 300.

Для душових кабін
Змішувачі для душових кабін відрізняються тім, що не мають "носика" ― вода надходить по шлангу відразу в душову лійку, закріплену на утримувачі-кронштейні або на штанзі. Монтуються вони, природно, на стіну. Окремо варто згадати про їх "прихованої різновиди". Прихованої, бо сам механізм змішування замурується в стіні, а для користування назовні виведені рукоятки і душова установка. Виглядає такий варіант дуже стильно і може бути рекомен-дованих за умови абсолютної надійності арматури і високої кваліфікації майстра, що вмонтовує її, інакше уявляєте, що буде, якщо змішувач в стіні дасть текти, а ви цього навіть не помітите. Вибираючи змішувач для душовій, пам'ять пам'ятаєте ― при ціні менш $ 90 ви навряд чи отримаєте хорошу якість.

Для біде
Звичайно, не у всіх санвузлах є біде, альо проте для цього виду сантехобладнання випускаються змішувачі. Вони бувають двох видів ― розраховані на один отвір для кріплення арматури в корпусі біде або на три відчини. Перша конструкція відрізняється від змішувача для умивальника тім, що має обертову рухому сітчасту насадку на "носик". За ціною змішувачі для біде майже не відрізняються від змішувачів для умивальників ― смороду стояти приблизно $ 65-240.

Для кухні
Тепер про змішувачі для кухні. Коли будете вибирати модель, зверніть увагу не тільки на форму кранів-букс, маховичков і рукояток, альо особливо на вигляд і конструкцію "носика". Окрім традиційної, "носик" має дугоподібну форму, а також у нього буває витягується душова насадка з позиційним перемикачем струменя води. За допомогою такого висувного душу можна помити раковину будь-якої форми і модифікації, купу посуд і багато овочів і фруктів. Виливши кухонного змішувача зазвичай рухомий, тобто він легко повертається, що особливо зручно при наявності подвійного миття.

Оптимальний варіант для кухні ― змішувач змішувач, завдяки якому воду можна пустити легким рухом руки, а якщо руки забруднені, наприклад, м'які ясним фаршем, то навіть ліктем.

Матеріали
Найкращим для виготовлення корпусу змішувачів як і раніше залишається латунь. Пластини ущільнювачів робочого вентиля ― основу керамічного картриджа ― роблять із зносостійкого оксиду алюмінію, обпаленого під тиском при температури 1200 ° С. Деякі виробники піддають ці елементи шліфовці ультразвуком (наприклад, SUPERGRIF, Іспанія). Високоміцна кераміка підвищує стійкість змішувача до гідроударів. Деталі кріплення і кульові регулятори в одноричажних варіантах виготовляють з нержавіючої сталі. Західні фірми щосили використовують пластик ― роблять з нього кожухи для литих латунних корпусів, рукоятки монокомандних (одноричажних) змішувачів, душові лійки і інші деталі. Зовнішні частини арматури нікелюють для захисту від корозії, а потім покривають хромом, білою або кольоровою емаллю. Покриття бувають під золото (матові і блискучі), бронзу і мармур. Оформляючи в тому чи іншому стилі рукоятки, дизайнери використовують скло, кришталь, дерево, натуральний мармур, полірований онікс, а також поєднання різних матеріалів.

Яке покриття переважно? Емаль гарна, але не дуже стійка ― вона відбивається. Нікель може викликати алергію, а золото дорогувато і потребує спеціального догляду. Оптимальним вважається хром. Справа в тому, що на поверхні цього металу не можуть жити і розмножуватися ніякі мікроорганізми. І хоча господині часто скаржаться, що на блискучих полірованих кранах вмить з'єднання є плями від води, ми все ж рекомендуємо саме це покриття. А для догляду за змішувачем можна придбати спеціальну рідину, наприклад, фірми GROHE за ціною приблизно $ 8 за флакон.

Трохи про експлуатацію
Найбільш звична, але не сама довговічна вентильні головки має гумовий або шкіряний клапан (прокладку) з обертальним приводом. Гумовий клапан можна легко замінити. Гірше, якщо в процесі експлуатації ушкоджується "сідло" під клапаном. Це може статися, якщо ви, наприклад, спробуєте закрити воду, а клапан стертий або між ним і "сідлом" не тверда частинка, що потрапила з водопроводу. Не мучте свій змішувач, особливо імпортний. При перших же ознаках зносу викликайте слюсаря, інакше ... Автор цих рядків, звиклий до того, що вітчизняний краник може місяцями "виходити сльозою" на зразок Бахчисарайського фонтану, поставився вельми легковажно до зносилася прокладці. Наслідки були несподівані: три залитих нижні поверхи, гучні нарікання сусідів з приводу псування нещодавно постеленого паркету, ненормативна лексика представника аварійної служби, мовляв, понаставляли, а полагодити не можуть. Додамо, що подібні аварії мають дивну особливість відбуватися вночі. Але добре все, що добре закінчується. Із сусідами вдалося домовитися. Слюсар з Деза, що прийшов вранці, нагадував доброго чарівника. Він артистично справився з поставленим завданням, розвіявши остаточно міф про те, що до імпортних "іграшок" повинні торкатися тільки "імпортні" руки. Мій "фінн" продовжує справно змішувати воду.

Крім гумовіх, вентильні головки можуть мати керамічні клапани. Вони довговічні і не пошкодять "сідло" крана. У дорогих високоякісних змішувачах, наприклад, фірми GROHE (Німеччина) на них нанесено спеціальне графітове напилення, помітно підвищує зносостійкість і знижує тертя. Альо при закриванні не потрібно докладати особливих зусиль і самозабутньо крутити маховичок (достатня одного обороту), інакше і керамічна вентильні головки не витримає.

   Ще одна проблема ― наш далеко не ідеальний водопровід. На труби, по яких у ваш будинок поступає гаряча і холодна вода, має сенс поставити фільтри очищення, хоч би найпримітивніші.

   Тепер про гарантії. Змішувач краще купувати в хорошому магазині. Обов'язково вимагайте у продавця гарантійний талон. Зазвичай гарантія дається на 1 рік, рідше ― на 2 або 3 роки. Звичайно, якщо ви придбали змішувач, наприклад фінський, на ринку, гарантійна майстерня не відмовить вам в сервісі, але зробить роботу за гроші.

Догляд за арматурою достатня простий. Крім спеціальних засобів змішувачі можна очищати від вапняного нальоту м'якою ганчіркою, змоченою столовим оцтом або рідким миючим засобом для посуду. Не можна чистити їх металевими мочалками і використовувати жорсткі абразиви

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner