384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Який обігрівач зверни для домівки?

Який обігрівач зверни для домівки?

 

 

З незапам'ятних часів люди грілися біля багать і використовували для обігріву розжарені камені. Ще в Древньому Римі існувала повністю функціонуюча система опалення, в якій повітря нагрівалося від теплоти кам'янської яної підлоги, що має внутрішні порожнини, за якими подавали гарячий пічної дім. Потім з'єднання явилися печі з димохідними трубами, а пізніше ― водяне та парове опалення. Однак все це залишилося в минулому, адже тепер кожній людині доступна така проста і доступна річ, як електрообогреватель.Обогревателі для дому Сучасні обігрівачі ― це доступність, практичність, висока ефективність і швидкість прогрівання. Проте кожен обігрівач має свої особливості, і відповідно свої переваги і недоліки. Тому вибираючи тій чі інший електрообігрівач, необхідно враховувати багато деталей, починаючи від площі приміщення і закінчуючи інтер'єру єром будинку.

Найбільш ранніми і поширеними, але разом з цим, трохи застарілими, є на сьогоднішній день масляні обігрівачі. Їх принцип роботи базується на розігріві повітря мінеральним маслом, яке перебуваючи в металевих секціях, розжарюється до певної температури. Нагріте повітря піднімається до стелі, а холодний, зайнявши його місце, нагрівається за тим же принципом. Масляні електрообігрівачі завжди оснащують коліщатками і їх можна вільно переміщувати у будь-яку необхідну вам кімнату. Вони найбільш безпечні, оскільки нагріваються всього до 100 градусів, що майже виключає імовірність виникнення пожежі. Головним недоліком такого обігрівача є дуже повільний нагрів приміщення. Внизу приміщення повітря довго залишатиметься холодним. При роботі може бути присутнім запах олії, більше того, масляний радіатор може потекти. Зовні масляні електрообігрівачі походять на звичайні батареї, що подобається далеко не всім, більше того, вони займають багато вільного місця.

Більш естетичними і компактними є настінні обігрівачі, принцип роботи яких заснований на конвенції. Електричний конвектор забирає холодне повітря через нижні вентиляційні відчини і після його проходження через нагрівальний елемент ― повертає вже нагріте повітря через верхню решітку. За своїми характеристиками електричні конвектори близькі до масляним радіаторам.Конвектор Вони не створюють шумів в процесі роботи і можуть бути доповненням до інтер'єру єру. На відміну від масляних радіаторів до таких обігрівачів можна спокійно доторкнутися, не боячись обпектися. Однак, їх основний недолік все тією ж ― швидкість прогрівання. Даний тип обігріву розрахований не стільки на швидкий обігрів, скільки на підтримку комфортної температури, тому часто конвектори залишають включеними 24 години на добу, що, незважаючи на їх досить високу економічність, дає про себе знати. Сучасні електричні конвектори мають систему додаткового захисту від перегріву і термостат, який дозволяє легко регулювати температуру в приміщенні.

Ще одним електрообігрівачем омічного типу є тепловентилятор. Подібно фену, він проганяє через себе повітря, швидко розігріваючи його розпеченими металевими пластинами. На відміну від вищеназваних електрообігрівачів, тепловентилятор має одну незаперечну перевагу ― дуже швидкий обігрів. Маючи невисоку вартість і відносно малі габарити, даний обігрівальний прилад просто призначений для швидкого обігріву невеликих кімнат і здатний піднімати температуру повітря в приміщенні за лічені хвилини. Зрозуміло, разом з цим є деякі недоліки. До них відноситься головним чином сильний шум при роботі на високих обертах, спалювання пилу, іноді супроводжуване також виникненням неприємного задушливого запаху. При покупці тепловентилятора, особливу увагу слід приділити нагрівального елементу. Він може бути металевим (частіше у вигляді спіралі) і керамічним (у вигляді пластин). Металевий коштує дешевше, але може засмагнути при поломці терморегулятора. Керамічний буде дорожче, проте він куди більш безпечний, оскільки ніколи не нагріється до критичної температури в силу своїх властивостей.

Більш сучасними і ефективними у всіх планах є хвильові електрообігрівачі. Хвильовий обігрів заснований на випромінюванні приладом теплових хвиль, ідентичних за своєю природою сонячного світла. Для тих, хто не хоче миритися з недоліками омічних систем обігріву, краще буде купити інфрачервоний обігрівач, оскільки він має масу достоїнств, в порівнянні з обігрівачами іншого типу. Характерною особливістю обігрівачів, що працюють по хвильовому принципом, є ті, що смороду відразу ж зігрівають предмети і поверхні, на які потрапляє променеве вплив, минаючи повітря, що забезпечує миттєвий обігрів з самого моменту включення. Ніяких запахів або шумів під час роботи.Інфракрасний обігрівач Інфрачервоні обігрівачі мають прекрасний дизайн і не займають корисне місце в кімнаті.

Купуючи інфрачервоний обігрівач, ви можете не сумніватися в його високій надійності та безпеки для вашого здоров'я. Інфрачервоний спектр є частиною звичайного денного світла, а подібного роду вплив випромінюють всі гарячі предмети.

Важливим плюсом таких обігрівачів є також їх економічність. Їх вигідно використовувати як для обігріву великих приміщень, так і для локального обігріву малих площ, при цьому зважаючи на їх спрямованого впливу, їх можна використовувати на відкритому повітрі. Часто інфрачервоні обігрівачі купують не тільки для квартир, але і дач, офісів, а також для обігріву промислових приміщень та обладнання.

Купуючи електрообігрівач того чи іншого типу, важливо не тільки вибрати модель, але і врахувати потужність приладу. Стандартом вважається співвідношення 1 квт на 10кв.м. Але краще врахувати додаткові критерії, такі як висота стель, кількість вікон та інше. З цього питання завжди можна проконсультуватися з майстром або ж використовувати спеціальні програми, які допомагають розрахувати необхідну потужність обігріву для конкретної кімнати.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner