384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Типи обігрівачів. Який обігрівач краще вибрати

Типи обігрівачів. Який обігрівач краще вибрати

 

 

Типи обігрівачів. Який обігрівач краще вибрати
Велика різноманітність обігрівальних приладів деколі робить вибір людини, що вирішила придбати обігрівач, скрутним. Як вибрати обігрівач для квартири або будинку? Який моделі віддати перевагу? Існує чотири типи обігрівачів: масляний радіатор, конвектор, тепловентилятор і інфрачервоний обігрівач. Давайте ознайомимося з перевагами кожного з видів обігрівачів, а також вивчимо їх недоліки.

Масляний радіатор

При купівлі такого обігрівача ви вибираєте модель з певною кількістю секцій залежно від потрібної вам потужності і тепловіддачі.
Масляні обігрівачі доступні за ціною, прості й зручні в експлуатації, компактні і працюють безшумно. Крім того, незважаючи на значно вагу, легко переміщується завдяки вмонтованим коліщаткам. Також перевагою цього виду вважається здатність досить довго зберігати тепло в приміщенні. Кращі масляні обігрівачі обладнані термостатом і мають можливість автоматично відключатися.

Масляні обігрівачі без термостата нагріваються до високої температури (від 100 до 120 градусів), це вважається великим мінусом, оскільки при зіткненні з поверхнею можна обпектися. Тому такі обігрівачі не підходять для сім'ї з маленькими дітьми. Також необхідно легкозаймисті предмети тримати на відстані від радіатора.

Найістотнішим недоліком вважається занадто повільне нагрівання масляним обігрівачем повітря, тому його доводиться включати завчасно. Деякі моделі погіршують мікроклімат в приміщенні тім, що сушать повітря, в цьому випадку повітря необхідно іонізувати.

Обігрівач конвекторний

Конвектори ― це витончені по дизайну, компактні і абсолютно безшумно працюють обігрівальні прилади. Вони прекрасно підходять до будь-якого інтер'єру єру і не займають багато простору приміщення. Розрізняють підлогові і настінні конвектори, причому особливо популярні плівкові настінні конвектори, їх можна використовувати як для обігріву всій площі кімнати, так і окремої її зони.

У сучасних конвекторних пристроях використовується керамічний нагрівач, який не спалює кисень і не порушує мікроклімат у приміщенні.

Так що ж вибрати, масляний обігрівач або конвектор?

  Головний плюс конвекторів ― це захищеність від перегріву завдяки функції контролю над температурою, яка при максимальному нагріві не перевищує 90 градусів. На відміну від масляних радіаторів, зіткнення з поверхнею конвектора не становить небезпеки. При падінні підлогового пристрою або попадання в конвектор стороннього предмета, він автоматично відключається, що робить цей вид обігрівачів пожежобезпечними. Крім того, конвектори споживають не багато електроенергії, що також є незаперечним плюсом. У деяких моделях присутній термостат для підтримки в приміщенні необхідної температури.

До недоліків конвекторних обігрівачів можна віднести недостатньо швидкий нагрів повітря, а також відносно високу вартість приладів.

Тепловентилятор

Завдяки своїй простоті, доступній ціні та економічності в порівнянні з попередніми видами обігрівачів, тепловентилятори користуються великою популярністю. Це мобільне і компактний пристрій не позиці багато місця у вашій квартирі. Універсальність з точки зору розміщення дозволяє встановити прилад не тільки на підлозі, але і прикріпити до стіни або поставити на стіл. Крім того його можна використовувати просто як вентилятор в літній час.

Тепловентилятор швидко прогріває повітря в приміщенні, що є його основною перевагою. Ідеально підходить для маленької кімнати площі. У деяких моделях передбачені різні режими потужності.

< Тепловентилятори з керамічним нагрівальним елементом вважаються менш економічними в споживанні енергії, зате тепловіддача у них значно вище.

Головним недоліком тепловентиляторів є шум при експлуатації. Також при тривалій роботі спалюється кисень і може з'єднання явитися неприємний запах згоряє на розпеченій спіралі пилу.

При недотриманні правил експлуатації ці обігрівачі можуть бути пожежонебезпечні.

Інфрачервоний обігрівач

Обігрівальні прилади цього типу відрізняються за принципом роботи від інших обігрівачів, які нагрівають повітря. Інфрачервоний ж обігрівач прогріває навколишні предмети, тепло від яких потім передається в простір.

Такі обігрівачі пожежобезпечні, абсолютно не сушать повітря, енергоефективні і не чинять шуму при експлуатації. Розмістити такий прилад можна де завгодно ― на підлозі, на стіні або навіть стелі. А обігрівати можливо як приміщення в цілому, так і його окрему зону.

Крім того, інфрачервоні обігрівачі призначені не тільки для квартир і будинків, але і для вулиці, що дозволяє їх використовувати на дачах і в заміських будинках. Такий обігрівач можна встановити на терасі або в альтанці і провести час на свіжому повітрі, не боячись замерзнути.

Недоліком обігрівачів цього типу можна вважати тільки високу ціну.
Тепер, вивчивши основні віді обігрівальних приладів, ви легко зможете відповісти собі на питання: як вибрати обігрівач для будинку або квартири?

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner