384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як вибрати килимок з підігрівом (теплий електричний килимок)

Як вибрати килимок з підігрівом (теплий електричний килимок)

 

Теплих килимків (з підігрівом, термоковер) сьогодні на ринку велика кількість, але в основному всі вони електричні. Їх застосовують в таких областях як: обігрів ніг, сушка взуття, овочів, фруктів, лікарських трав, білизни. Також дуже часто використовують на робочих столах в офісах для обігріву рук, кладуть під клавіатуру і мишку. Вони дуже зручні для застосування у вольєрах тварин і тварин у квартирі. Він буде прекрасним подарунком для літніх людей (для тих, хто ламає голову, що подарувати мамі, батькові, бабусі або дідусеві), людей з поганим обіг крові в кінцівках. Килимок незамінний у приміщеннях з холодною підлогою, де немає електричних теплих підлог (в офісі на роботі, перший поверх будь-якого будинку). (читайте основну статтю)

 

 

 

Теплі електричні килимки – безпечні і надійні, основним його перевагою є мобільність, він легкий, переносний. Крім того споживає в середньому всього 0,1 кВт електроенергії.

 

 

 

Буває двох видів – кабельний і інфрачервоний плівковий. Кабельний більш дорогою, оскільки вимагає спеціальної захисної оплітки для роботи на відкритому повітрі. Інфрачервоний – більш простий, але не менш надійний, крім того він корисний для здоров'я ― випромінює природні для людини теплові промені.

 

 

 

Килимки з підігрівом, для дітей і тварин з кігтями (особливо кішок) повинні бути більш надійні, ніж звичайні теплі коврики. Взагалі є можливість зробити теплий мобільний килимок своїми руками, але цей процес не такий простий як здається (потрібне регулювання температури, спец ізоляція, спеціальний термоелемент, не такий як в теплих підлогах ).

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner