384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Який теплий килимок вибрати?

Який теплий килимок вибрати?

 

 

 

Який теплий килимок вибрати.

Існує два види електричних теплих килимків з підігрівом – кабельні та інфрачервоні теплі коврики. Кабельні теплі коврики засновані на принципі нагрівання жив двожильного кабелю з великим опором. Всередині такого килимка викладений кабель з певним кроком укладання у формі змійки. Варто зазначити, що такий нагрівач не зовсім схожий на кабель теплої підлоги, він більш тонкий, його зовнішня ізоляція не вимагає середовища стяжки або плиткового клею, без проблем працює на відкритому повітрі десятиліттями. Що б досягти таких показників фірми виробники витрачають великі гроші на ізоляційні матеріали та виготовлення, тому такий кабель, як і килимок в цілому, ― дорогий. (читайте основну статтю)

 

 

 

Інша справа інфрачервоний теплий килимок, який робиться з спеціальних інфрачервоних нагрівальних елементів корейського виробництва з терміном служби 30 років і більше. Цей нагрівальний елемент має надійну захисну ізоляцію у кілька шарів. Варто зазначити, що такий теплий килимок споживає дуже мало електроенергії до 0,1 кВт., але при цьому видає температуру до 45 градусів С.

 

 

 

Інфрачервоні випромінювання такого килимка (як теплові сонячні промені) корисно для здоров'я. Це прекрасний подарунок мамі, бабусі, батька чи дідуся і всім людям у яких мерзнуть ноги на роботі чи вдома.

 

 

 

Варто відзначити, що килимок універсальний він легкий, мобільний, портативний, його можна розстелити де завгодно навіть на столі під клавіатурою і мишкою. На такому килимку не тільки гріють ноги, але і сушать взуття, якщо його застелити поліетиленом, можна сушити фрукти, овочі, гриби і навіть досушувати вологу білизну.

 

 

 

Ставши власником такого килимка, або зробивши такий подарунок близькій людині, ви не просто поліпшите здоров'я, але і зробити життя більш комфортним.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner