384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як зробити килимок з підігрівом своїми руками?!

Як зробити килимок з підігрівом своїми руками?!

 

 

Килимок з підігрівом своїми руками

Теплий килимок, звичайно ж можна зробити своїми руками (чого робити ми не рекомендуємо). Такий килимок можна зробити на основі спеціального нагрівального кабелю. Не плутайте цей кабель з кабелем звичайного теплої підлоги, він не підходить !!! Якщо ж ви знайшли підходящий кабель з силовим кабелем, розмістіть його на сіточці з рівним кроком, закріпіть, прикріпіть до ковроліну, заздалегідь подбавши про всі заходи захисту та ізоляції (гідроізоляція ітп.)

 


Також можна зробити інфрачервоний теплий килимок із спеціальної інфрачервоної плівки (відрізняється від звичайної для теплої підлоги, яка не підходить для цих цілей). Якщо ж ви знайшли підходящий термоелемент, з'єднання єднайте його з силовим кабелем живлення, на якому повинен бути терморегулятор! Цей кабель з'єднання єднайте з плівкою, і заізоліруйте її бітумної стрічкою, додатково широкої ізолентою для електриків. З'єднання єднувачами повинні виступати спеціальні кліпси з лудженої міді!

 

 

Всі ці елементи повинні бути ретельно заізольовані, крім того потрібно подбати про ізоляції мідної шини на всіх кінцях. Після цього даний нагрівальний елемент потрібно покрити цільної гідроізоляційної плівкою зверху і знизу, особливо на місцях контактів. Знизу потрібно розмістити інфрачервоний променевої Тепловідбивач, під нього додатково розмістити термостійку тканину, наверх поміщається термо і зносостійкий килим, малої товщини. Весь цей «сендвіч» склеюється термостійким клеєм, і зшивається з боків (без пробою електроелементів і гідроізоляції). Обов'язково переконайтеся в безпеці виробу !!! До таких роботам допускатися електрики відповідної категорії, адже килимок працює від мережі 220 Вольт.
На осінь 2015 собівартість самостійного виготовлення теплого килимка наближається 350-450 грн за стандартний килимок 75 на 60 див.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner