384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Мерзнуть ноги і руки? Як вирішити проблему...

Мерзнуть ноги і руки? Як вирішити проблему...

 

Мерзнуть ноги і руки? Як вирішити проблему...

Часто можна зустріти такі замітки:

«У мене постійно мерзнуть ноги. Багато радять: піднімати тиск, але я вважаю тиск потрібно піднімати, якщо він завжди був нормальний, а потім впав. А якщо тиск завжди знижений, це від того, що є вроджена слабкість стінок судин, це передається у спадок. Тоді потрібно покращувати циркуляцію крові. Зрештою, в замітці №4 чітко і правильно вказані причини "мерзлякуватості" (одна з них ― знижена кількість жиру. Якщо вага менше норми, то треба поправитися. Якщо в нормі, вживати достатню кількість масла, а ввечері вжити шматочок гарного сала, можна без хліба). Покращувати кровообіг можна вправами (звичайна зарядка, або "Бодіфлекс", або багато ― не менше 2 год. В день ходити пішки, їздити на велосипеді) і водними процедурами (контрастний душ, обливання), тільки за всіма правилами, а не вилити на себе відро холодної води без підготовки.

Я сама така. Гемоглобін в нормі, щитовидка теж, а ось тиск все життя 90/60, а коли 100/70, то вже болить голова. Раніше, коли я важила на 5 кг більше норми, це не мерзла взагалі. Зараз схудла і не можу поправитись, але багато ходжу пішки, роблю вправи "Бодіфлекс" і мерзну в межах від інших. (читайте основну статтю)

Чоловік повинен гемоглобін в №, щитовидка в №, тиск 90/60, але, коли був худий, то мерз страшенно. Зараз одужав і хоча тиск не змінився, не мерзне.»

 

Коли виникають подібні проблеми, не слід гадати на форумі, а йти до лікаря. Вас обстежують, а вже потім будуть робити висновки, і призначати курс лікування. Курс лікування буде досить тривалим процесом, тому рекомендуємо не терпіти холод в ногах і обзавестися теплим мобільним килимком, який можна використовувати як вдома так і на роботі (для обігріву ніг, сушки взуття, сушіння овочів, фруктів, грибів він універсальний)

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner