384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Мерзнуть ноги. Страждають суглобы. Що робити? Відповідь!

Мерзнуть ноги. Страждають суглобы. Що робити? Відповідь!

 

Люди часто скаржаться:

«Дуже мерзнуть ноги, та й взагалі я мерзлячка. Поки не зігріюся спати не можу .... Руки в мене ще куди б не йшло, а ноги вічно холодні і шкарпетки не допомагають. Хіба в шкарпетках ноги потіють і шкарпетки стають вологими, а ноги залишаються холодними. Навіть коли ноги на дотик трохи теплі, мені все одно вони здаються холодними. (читайте основну статтю)

Пару місяців тому почали капітально боліти коліна. Дійшло до того, що присівши, не могла нормально встати, доводилося спочатку спиратися на руку, і "відштовхуватися" від статі, або хапатися за щось зверху і підтягуватися ... Лягаю спати ― колін місця не можу знайти, засинаю тоді, як натру фастум гелем.

Пішла до лікаря, вона ніц не глянула але послала здати аналізи на ревмопроби (негативно), приписала якісь уколи і таблетки від суглобів, але не дуже то й вони допомогли. Їздили на море в цьому році, то гріла коліна в піску гарячому, оте і допомогло найбільше. А приїхали ― все знову болить ...

Навіть не знаю, що робити, а мучитися не хочеться ...»

 

Такі проблеми зустрічатися сьогодні, на жаль, досить часто. Процес лікування часто тривалий тому рекомендуємо обзавестися теплим килимком, щоб під час лікування поки не настане терапевтичний ефект використовувати його. Він досить універсальний на ньому можна сушити взуття, ... фрукти , овочі, гриби, в загальному можна використовувати де завгодно, а споживає не більше 0,1 кВт.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner