384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як вибрати подарунок бабусі або дідуся? Кілька порад.

Як вибрати подарунок бабусі або дідуся? Кілька порад.

 

Що подарувати бабусі або дідусеві питання, яким задаються не всі онуки, адже кожен думає, що достатньо одного привітання по телефону. Так і є, але повірте бабусі і дідуся дуже буде приємно отримати від вас «грамотний подарунок» він не тільки засвідчить що у них розумні, толкові онуки, але дійсно стати в нагоді їм по господарству. Намагайтеся не купувати явно дорогих речей, а якщо і купили такі переконайте їх, що це не так, що це вам обійшлося не дорого зовсім ( так має бути і за мірками ваших бабусі чи дідуся).

Подарунок повинен бути корисним, це може бути предмети рукоділля, садовий інвентар, інвентар дачника. Визначитися з подарунком можна на основі хобі ваших бабусі чи дідуся. Також можна подарувати, що то корисне або поліпшує комфорт і здоров'я, наприклад – теплий килимок, адже у стареньких людей вже слабке кровообіг, мерзнуть ноги, від цього болять суглоби. Теплий килимок буде прекрасним подарунком, адже він універсальний: можна сушити взуття, досушувати білизна. Якщо накрити клейонкою, то можна сушити овочі, фрукти, гриби. (читайте основну статтю)

Споживає він всього 0,09 кВт якщо працює на повній потужності, це набагато менше, ніж лампочка, а видає тепла до 45 градусів.

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner