384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як обрати подарунок бабусі чи дідусю?! Поради.

Як обрати подарунок бабусі чи дідусю?! Поради.

 

Що подарувати бабусі чи дідусю питання, яким задаються не всі онуки, адже кожен думає, що достатня одного поздоровлення по телефону. Так і є, альо повірте бабусі і дідуся дуже буде приємно отримати від вас «грамотний подарунок» він не тільки засвідчить що у них розумні, тямущі онуки, але дійсно знадобитися їм по господарству. Намагайтеся не купувати явно дорогих промов, а якщо і купили такі переконайте їх що це не так, що це вам обійшлося недорого зовсім (так має бути і за мірками ваших бабусі чи дідуся).

Подарунок повинен бути корисним, це може бути предмети рукоділля, садовий інвентар, інвентар дачника. Визначитися з подарунком можна на основі хобі ваших бабусі чи дідуся. Також можна подарувати, що щось корисне або поліпшує комфорт і здоров'я, наприклад ― теплий килимок, адже у стареньких людей вже слабке кровообіг, мерзнути ноги, від цього болять суглоби. Теплий килимок буде прекрасним подарунком, адже він універсальний: можна сушити взуття, досушувати білизну. Якщо накрити клейонкою, то можна сушити овочі, фрукти, гриби.
Споживає він лише 0,09 кВт якщо працює на повній потужності, це набагато менше, ніж лампочка, а видає тепла до 45 градусів.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner