384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Вибір подарунка для бабусі чи дідуся. Як вчинити правильно.

Вибір подарунка для бабусі чи дідуся. Як вчинити правильно.

 

   Що подарувати бабусі чи дідуся адже, напевно, їм уже нічого не потрібно. Звичайно ж потрібно, як і всім, перше це увагу. Але хочеться не тільки приділити увагу, а бути корисним, розуміти, що ти покращив життя темь кого любиш. Гроші в такому випадку дарувати як мінімум не коректно, адже бабуся або дідусь, не люблять, коли за них витрачатися. Можна подарувати, що то для їхнього хобі, набір для в'язання, нову вудку або набір рибака, садовий інвентар для жителів села. Враховуйте також стан здоров'я рідних. У людей похилого віку часто мерзнуть ноги за слабкого кровообігу. Це не просто дискомфорт, через це страждають і суглобы. Подаруйте вашим бабусі чи дідуся – килимок з підігрівом, адже люди похилого віку люблять дивитися телевізор, сидіти на дивані спілкуючись з «подругами» або «Сан Саничем» в цей час вони не рухатися і ноги мерзнуть.

   Теплий килимок дуже економний, він споживає в два рази менше електроенергії, ніж лампочка, нагрівається до 45 градусів. Він універсальний можна не тільки гріти ноги, але і сушити взуття, накривши плівкою можна сушити овочі , фрукти, гриби ітп. Загалом багатофункціональна і корисна річ для ваших дідусі і бабусі.

Даруючи подарунки рідним завжди пам'ятайте про їхню користь, а роблячи це старим людям пам'ятайте – він не повинні здаватися їм дуже дорогим по грошах, тому що зазвичай люди похилого віку не люблять обтяжувати собою онуків (в економічному плані звичайно ж). (читайте основну статтю)

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner