384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Вибір подарунка для бабусі і дідуся. Як зробити правильно.

Вибір подарунка для бабусі і дідуся. Як зробити правильно.

 

Що подарувати бабусі чи дідусю, адже, напевно, їм вже нічого не потрібно. Звичайно ж потрібно, як і всім, перше це увагу. Але хочеться не тільки приділити увагу, а бути корисним, розуміти, що ти покращив життя тим кого любиш. Гроші в такому випадку дарувати як мінімум не коректно, адже бабуся чи дідусь, не люблять коли з за них витрачатися. Можна подарувати, що то для їх хобі, набір для в'язання язання, нову вудку або набір рибалки, садовий інвентар для жителів села. Враховуйте також стан здоров'я рідних. У старих часто мерзнути ноги із за слабкого кровообігу.

Це не просто дискомфорт, через це страждають і суглобів. Подаруйте вашим бабусі чи дідуся ― килимок з підігрівом, адже старі люблять дивитися телевізор, сидіти на дивані спілкуючись з «подругами» чи «Сан Саничем» в цею годину смороду не рухатися і мерзнути ноги.
Теплий килимок дуже економний, він споживає в два рази менше електроенергії, ніж лампочка, нагрівається до 45 градусів. Він універсальний можна не тільки гріти ноги, а й сушити взуття, накривши плівкою можна сушити овочі, фрукти, гриби ітп. Загалом багатофункціональна і корисна річ для ваших дідусі та бабусі.
Даруючи подарунки рідним завжди пам "ятайте про їхню користь, а роблячи це старим людям пам" ятайте ― він не повинні здаватися їм дуже дорогим по грошах, тому що зазвичай старі не люблять обтяжувати собою онуків (в економічному плані звичайно ж).

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner