384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Килимок з підігрівом. Все про теплих килимках.

Килимок з підігрівом. Все про теплих килимках.

 

Килимок з підігрівом або мобільний (читай тут) теплий килимок – це пристрій, який складається з килимового покриття, під яким захований нагрівальний елемент . Цей нагрівальний елемент, як правило, дуже економний і високоефективний.

  Як вибрати теплий килимок (детальніше)?! Для початку розглянемо їх типи. Розрізняють теплі коврики двох видів залежно від нагрівальних елементів: кабельні теплі коврики і плівкові інфрачервоні. Кабельний теплий килимок зроблений на базі нагрівального кабелю, в якій основним елементом є стальні жили з високим опором. Кабель всередині такого килимка більш міцний і надійний в порівнянні із звичайним нагрівальним кабелем, так як він повинен працювати без терморегулятора на відкритому повітрі тривалий час не піддаючись перегріву. Також він повинен бути дуже гнучким, адже теплі коврики скручують. Гідність такого килимка в тому, що він достатньо надежей до механічних пошкоджень, недолік – ціна, вони дорогі.

Другий тип теплого килимка ― це килимок, на базі гріючої інфрачервоної плівки. Цей килимок теж робиться не з звичайної плівки, а з більш надійною. Але все одно цей тип менш придатний для постійного скручування-розкручування.

Обидва види можуть нагріватися до 50 ° С, споживаючи при цьому в середньому 0,07 кВт. енергії. Килимки з підігрівом підходять не тільки для обігріву ніг, вони більш універсальні. Їх використовують як сушку, накривши звичайною плівкою можна сушити фрукти, овочі, гриби, досушувати білизна. Сушити взуття дуже зручно, вона не розсихається. Крім того, це прекрасне місце для тварин, де люблять спати собаки і кішки, їх можна розміщувати для обігріву акваріумів, тераріумів, вольєрів. Але варто пам'ятати, килимок для тварин (докладніше) повинен бити стійкіший до механічних пошкоджень, адже, наприклад, кішки люблять вганяти кігті в тканину, можуть пробити оболонку кабелю або ізоляцію плівки.

Рекомендується купувати теплий килимок з регулятором потужності, адже пікова потужність досить висока, більш комфортна температура для ніг, наприклад – 30 градусів, вже навіть 40 забагато. Регулятори температури в таких килимках також бувають двох видів ― це терморегулятори і реле навантаження. Терморегулятори більш дорогі, але вони більш точно визначають температуру і не дають килимка перегрітися. Так як там присутній датчик температури, який не дозволяє перевищувати задану температуру. Другий тип це реле навантаження, це реле просто знижує електричну навантаження на килимок або зменшує її, за принципом менше ват – менше температура. На ринку більшість килимком не мають ні терморегулятора, ні реле, на таких килимках потрібно звертати увагу на їх максимальну температуру, бажано, що б вона була до 35 градусів С.

   Килимок з підігрівом часто використовується як місце ігор дітей (повна версія) тут варто пам'ятати, що він працює від 220 вольт. Такі теплі коврики повинні бити більше, значною мірою безпечніше звичайних, як нагрівальний елемент, так і силовий кабель до нього. Він повинен бути стійкий до пробою, а також перегрызанию кабелю зубами дитини, від дітей можна багато чого чекати. А взагалі таке пристосування для дітей краще не використовувати. Якщо ви вирішили використовувати такий килимок. Переконайтеся, що ваша дитина не проявляє до нього підвищеного інтересу. Намагайтеся перебувати біля дитини, коли він грає на такому килимку.

  Теплий килимок можна зробити своїми руками самостійно (читай тут), якщо ви кваліфікований електрик і у вас є спеціальний кабель і плівка для цих цілей. Просто додайте нагрівальний елемент під килимком, переконайтеся в гідроізоляції (тобто поверх кабелю розмістіть додатково гідроізоляційну плівку) і загальної безпеки, покладіть терморегулятором або реле потужності. Ми не рекомендуємо робити електроприлади самостійно!

В основному про придбання теплого килимка думають, люди, у яких мерзнуть ноги. А чому мерзнуть ноги (детальніше) ?! Причиною може бути тип приміщення, недостатнє опалення. Також одна з основних причин ― це слабка циркуляція крові в кінцівках з-за слабкого серця, ВСД, стресу, малорухливого способу життя. Тим не менш, яка б не була причина цього варто звернутися до лікаря, він призначить лікування. Лікування, як правило, буде тривати не один і не два дні, в цей час не варто переживати дискомфорт і шкодити здоров'ю, краще обзавестися теплим килимком.

   Проблема холодних ніг, це часто проблема літніх людей, адже кровообіг у них слабке. Килимок з підігрівом ― це прекрасний подарунок бабусі, дідуся, мами (детальніше тут). Варто пам'ятати, що холодні ноги ― це не просто дискомфорт, через це у літніх людей страждає здоров'я, суглоби, м'язи, зв'язки. Коли мерзнуть ноги, то більш холодна кров тече до серця, порушує баланс температури, це погіршує ситуацію із отже слабким серцем. Теплий килимок – прекрасна турбота про себе, своїх близьких: матері, батька, бабусі, дідусеві. Це не дорогий, але дуже корисний подарунок, адже батьки і діди не люблять дорогих непотрібних подарунків.

 

 

 

  Нагрівальні килимки так само використовують у холодних приміщеннях, коли наприклад, на роботі мерзнуть руки, їх кладуть під клавіатуру і мишку. Ви залишитеся задоволені ставши господарем килимка з підігрівом, це дуже корисна і багатофункціональна річ, яка може знадобитися в багатьох ситуаціях, адже він легкий і малогабаритний, його можна брати з собою куди завгодно.

 

 

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner