384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Керамічний інфрачервоний обігрівач. Як економити, огляд.

Керамічний інфрачервоний обігрівач. Як економити, огляд.

 

Керамічний інфрачервоний обігрівач – данина моді чи ефективний джерело тепла?

 

Сучасний виток в галузі виробництва систем опалення – променеві обігрівачі. Вони в кілька разів зменшують час прогріву потрібної зони, миттєво передають тепло предметів, абсолютно нешкідливі для фізіології людини. Теплі потоки повітря зосереджуються локально, не циркулюють по всій площі простору, не піднімаються під стелю, як при традиційному опаленні.

Переваги керамічних обігрівачів:

  • нагрівають не повітря, а потрібний об'єкт;

  • економлять енергію;

  • довго зберігають тепло (від повного відключення 50 хв);

  • сприятливо впливають на людину (не сушать повітря, не піднімають пил, безшумні, не виділяють продукти згоряння);

  • у великій кількості насичують корисним ІЧ випромінюванням;

  • зносостійкі, мають великий ресурс роботи.

Щоб забезпечити комфортні термальні позначки в приміщенні, керамічні обігрівачі на основі ІЧ променів працюють тільки 12 годин на добу, зберігаючи задану температуру.

    Сучасні керамічні обігрівачі можуть бути різної форми і розмірів. Вони лаконічно доповнять будь-який інтер'єр: ненав'язливо підкреслюють строгість робочого кабінету і наситять м'яким теплом дитячу кімнату, обігріють кухню і велике складське приміщення. Установка устаткування не вимагає копіткої праці або спеціальних навичок. Монтувати обігрівач можна навіть на терасах кафе, відкритих павільйонах, оскільки тепло не поширюється з повітряними масами, а безпосередньо огортає об'єкт в зоні дії.

 

 

 

Можна з упевненістю сказати, що даний тип обладнання – гармонійне поєднання високої продуктивності і простоти дизайну. У пристрої немає рухомих елементів або пожежонебезпечних рідин, джерело нагрівання убезпечений від тильної панелі повітряною подушкою. Ці особливості дозволяють монтувати нагрівач у будь настінного зоні, навіть поблизу м'яких меблів. Сучасні прилади обігріву облаштовано таймерами, додатковими модулями очищення і іонізації повітря, оснащені пультами ДУ для дистанційної коригування робочого процесу. Колір і лінійні параметри обігрівачів залежать від уподобань власника квартири, палітри і стильового рішення інтер'єру.

Керамічний обігрівач – це найдоступніший метод раціонального вкладення коштів у власний комфорт.

Керамічний інфрачервоний обігрівач: види, короткий огляд виробників

В епоху різкого і нестримного підвищення цін на енергоресурси особливо актуальним стало питання ефективного і недорогого опалення житла. Гармонійним доповненням будь-якого інтер'єру і невичерпним джерелом тепла стане керамічний інфрачервоний обігрівач. Сучасні пристрої на основі інфрачервоних випромінювачів працюють безшумно, не створюють вібрацій і деренчання під час нагрівання. Вони швидко огортають теплом об'єкти в зоні дії, оскільки не прогрівають повітря, а безпосередньо впливають на поверхню. Довжина хвилі випромінювача варіюється в межах 3,9-5 мкм, що дозволяє досягти найбільш комфортних температурних показників в приміщенні.

Види керамічних обігрівачів з ІЧ нагрівачем:

 

1. Підлоговий (настільний). До нього відносяться малогабаритні переносні пристрої з довжиною хвилі 5,6-100 мікрон. Вони розраховані для локального обігріву невеликої зони. Подібний пристрій можна з легкістю переміщати по квартирі, обігріваючи потрібну ділянку простору.

2. Настінний. Стаціонарно кріпитися в будь-якій частині стіни, з чіткою спрямованістю на обігрівається зону (диван, робочий стіл, дитяче ліжечко і т. д.). Керамічна панель розподіляє тепловий потік рівномірно по всьому периметру. Краще підібрати прилади, що випускають хвилі середнього діапазону (2,5-6 мікрон).

  1. Стельовий. Призначений для обігріву великих приміщень. Монтується в недоступному місці, оскільки нагрівальний елемент розжарюється до високої температури і є ймовірність виникнення опіків при випадковому торканні. Довжина випромінюваних хвиль дозволяє обігріти приміщення з високими стелями і великою квадратурою. Короткохвильове обладнання (0,72-5,6 мікрон) варто застосовувати тільки у виробничих цехах і на відкритому повітрі.

Якщо існує необхідність подавати тепло в різні ділянки кімнати, стаціонарні панелі не замінять мобільних обігрівачів. Сучасні виробники не втрачають даний аспект і передбачають відразу декілька можливостей установки (доукомплектовують обладнання підлоговими стійками).

Короткий огляд виробників

Тільки чітке дотримання технічним нормам та пожежної безпеки при виробництві обігрівачів стане запорукою успіху і безпечної експлуатації теплових пристроїв. Відомі виробники ІК керамічних панелей особливу увагу приділяють якості комплектуючих, впроваджують нові технології, модернізують виробничий процес.

Найпопулярніші виробники: Kroll, Seibel Eltron, Eckerle (Німеччина), Infra-Tec (Туреччина), Frico, Energotech (Швеція), Thermor, Noirot (Франція), ITM, AEG (Італія), Nobo (Норвегія),Білюкс, UFO, Ballu, Півонія, Еколайн (Росія).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner