384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Переваги і недоліки керамічного обігрівача. Стельовий керамічний обігрівач

Переваги і недоліки керамічного обігрівача. Стельовий керамічний обігрівач

 

 

Тонкощі вибору керамічного обігрівача

В основі функціонування керамічних обігрівачів лежить принцип примусової конвекції або інфрачервоного випромінювання. Кожен з цих методів формування тепла призначений для конкретних приміщень. Загальна риса всіх керамічних обігрівачів – економічність і стійкість до механічних пошкоджень. Їх нагрівачі складаються з безлічі керамічних елементів, об'єднаних в пластину. Вони надійно захищають розжарену спіраль від потрапляння пилу і вологи, мають збільшений ресурс роботи.

Приступаючи до вибору джерела тепла важливо знати квадратуру приміщення, враховувати час перебування людей під прямим впливом обігрівача, вибирати відтінок і форму корпусу у повній відповідності з колірним рішенням інтер'єра. Також варто визначитися з набором додаткових вимог (функцією іонізації повітря, оснащеністю таймером, пультом ДУ і т. д).

Вибір керамічного обігрівача конвекторного типу

 

Перший крок – визначитися з місцем розташування пристрою. Обігрівач може бути підлоговим, настільним або настінним. Тепло передається навколишньому середовищу за допомогою повітря (теплі потоки піднімаються вгору, холодні опускаються вниз і потрапляють в систему), тому встановлювати обігрівач під стелею недоцільно.

Найефективнішими вважаються підлогові моделі. Сучасне обладнання оснащене контролерами безпеки, які блокують роботу обігрівача при перегріві або перекиданні. Настінні обігрівачі візуально нагадують блок спліт-системи кондиціонера. Це габаритний корпус з тонкою пластиною, що направляє потік повітря. Встановлювати блок знаходиться в нижній частині стіни. Настільні керамічні обігрівачі – портативні пристрої, швидко нагрівають невелике приміщення, як правило, доповнені механізмом обертання.

Другий крок – визначитися з потужністю пристрою. На кожні 10 м2 площі досить 100Вт.

Вибір керамічного ІНФРАЧЕРВОНОГО обігрівача

 

Джерело тепла в даних приладах випромінює електромагнітні хвилі певної довжини цілеспрямовано на всі об'єкти в локальній зоні. Керамічні панелі высокопродуктивны і економічні. При покупці особливу увагу варто приділяти розмірами пристрою і довжині випромінюваних хвиль. Чим більше приміщення, тим могутніше повинен бути прилад обігріву і обширней робоча нагрівальна панель. Для приміщень з низькими стелями підійдуть опалювальні пристрої, що генерують тепло невисоких температур. Для відкритого простору (тераси, альтанки, павільйони) підійдуть потужні обігрівачі, нагрівальні елементи яких розжарюються до 1000°C.

При купівлі варто звернути увагу на тип кріплення, наявність аксесуарів монтажу. Настінні і стельові можуть доукомплектовуватися підставкою.

Якщо приміщення невелике і варіацій місця розташування обігрівача трохи, важливо спочатку усвідомити мінімально допустима відстань від нагрівальної панелі до людини (в середньому не менше 2м від голови). Щоб комфортно проводити час в теплих променях, необхідно попередньо врахувати всі нюанси експлуатації керамічних обігрівачів і насолоджуватися вигідним і практичним придбанням.

При купівлі опалювальних приладів, навіть у спеціалізованих точках продажу, потрібно вивчати сертифікати якості продукції, ретельно оглядати пакувальний матеріал. Заводська упаковка має барвисте оформлення зовні і якісні внутрішні упаковки кожної окремої деталі побутового приладу. Для захисту від механічного пошкодження всі елементи комплекту прокладаються пінопластом. Конструктивні елементи акуратно запаковані (зазвичай у поліетиленову плівку).

 

 

 

Окремий тип ― стельові інфрачервоні керамічні обігрівачі

 

Сучасний ринок опалювального обладнання рясніє різноманітністю. Існує безліч «ветродуек», конвекторів та обігрівачів з різними характеристиками, конструктивними особливостями і ціною. Великий попит серед споживачів мають променеві пристрої, що генерують тепло під дією електромагнітних хвиль – інфрачервоні обігрівачі. Їх можна встановлювати у комерційних та житлових приміщеннях, виробничих цехах і великих торгових павільйонах.

Шукайте практичний і потужний обігрівач? Зверніть увагу на стельовий тип обладнання. Пристрій не заважатиме під ногами, його не потрібно переставляти з місця на місце, він візьме на себе функції основного джерела тепла або ефективно доповнить діючу систему опалення. Це відмінна альтернатива іншим видам обігріву приміщень і громіздким масляним радіаторам.

  Переваги інфрачервоних обігрівачів з керамічним нагрівальним елементом:

 

 1. Швидкий обігрів потрібної зони. У приміщенні повітряні маси не розшаровуються, як це відбувається в процесі конвекції. Нагріваються спочатку опромінені предмети, а вже після тепло передається навколишньому середовищу. Тепло раціонально розподіляється по всьому периметру зони обігріву, включаючи підлогове покриття і предмети, розташовані внизу.

 2. Обладнання не провокує виникнення протягів, оскільки повітря різної температури не переміщається в просторі.

 3. Забезпечення комфортного мікроклімату за короткий час. Предмети в просторі починають нагріватися відразу після включення пристрою.

 4. Мінімальні втрати тепла. Навіть у будинках з тонкими стінами і стельовими перекриттями ІЧ обігрівачі забезпечать потрібний температурний режим, зігріють природним чином, оскільки теплова енергія спрямовується безпосередньо на людей, предмети меблів.

 5. Енергозбереження. ККД інфрачервоних обігрівачів коливається в межах 90%. Енергія майже повністю витрачається тільки на обігрів приміщень, що дозволяє швидше досягти потрібної температури простору, менше використовувати електрики. Обігрівачі, оснащені терморегулятором, автоматично відключаються при досягненні встановлених термальних показників.

 6. Безпека. Конструкція устаткування не містить відкритих розжарених елементів, нагрівачі захищені керамічної пластиною. ІЧ обігрівачі пожежобезпечні, не стануть причиною згоряння кисню або виникнення гарі. Вони не сушать повітря, несприйнятливі до підвищення вологості. Подібні джерела тепла не впливають на склад повітря, що особливо важливо в питанні опалення дитячих кімнат, ігрових залів.

 7. Екологічність. В процесі виробництва побутових ІК обігрівачів не застосовуються небезпечні для фізіології людини матеріали. Всі деталі надійно заізольовані, в активному стані елементи корпусу не розжарюються і не плавляться.

 8. Простота монтування. Корпус обігрівача має всі необхідні кріпильні елементи, іноді комплектується підлогової стійкою.

 9. Безшумність. Нагрівальний елемент не світиться в темряві, не створює сторонніх звуків при розігріві.

 10. Практичність. Установка устаткування на стелю дозволяє звільнити стіни для інших предметів декору, не задіяти підлогове покриття.

 11. Тривалість служби і невибагливість обслуговування. Нагрівальні елементи не містять швидкозношуваних елементів, ламп, сприйнятливих до вібрацій і різких перепадів температури. Змінювати комплектуючі не виникне потреби, а догляд зводиться до простого протирання пилу вологою серветкою.

Недоліки ІК керамічних обігрівачів

 

 • Тривалий час прогріву великої площі. Якщо неправильно вибрати побутовий прилад (не зіставити потужність пристрою і квадратуру приміщення), можна зіткнутися з проблемою повільного обігріву потрібної зони.

 • Викликають нездужання у людей, постійно перебували в поле дії приладу. Цей мінус теж виникає при неправильному виборі потужності обладнання. Необхідно час від часу вимикати теплової джерело, не встановлювати прямо над головою у співробітників офісу, направляти промені трохи під кутом.

 • Ціна. Вартість подібних джерел тепла порівняно висока (40$-200$). Унікальні дизайнерські обігрівальні панелі змусять витратити значну суму грошей.

  Переваг променистих керамічних обігрівачів істотно більше, а недоліки є умовними показниками. Виробники подібних приладів модернізують свої винаходи, впроваджують нові технічні та дизайнерські рішення. Сучасні моделі стельових обігрівачів можуть повністю забезпечити теплом будь-яке приміщення, задовольни організм людини корисними інфрачервоними променями.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner