384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Керамічний інфрачервоний обігрівач: користь і шкода

Керамічний інфрачервоний обігрівач: користь і шкода

 

Керамічний ІНФРАЧЕРВОНИЙ обігрівач: користь і шкода

 

Безумовно, сучасні методи обігріву приміщень стали набагато прогрессивней і простіше, ніж кілька десятиліть тому. Але чи так хороші інноваційні побутові прилади, в основі роботи яких лежить принцип інфрачервоного випромінювання? Виробники подібних пристроїв стверджують лише про їхню користь, нешкідливості та ефективності, але скептики не втомлюються повторювати про небезпеки, що ховається під стильним корпусом. Чи вийде розвіяти міфи про шкідливість ІК обігрівачів?

Пристрої з променевими нагрівачами не принесуть шкоди для здоров'я людини, якщо правильно їх експлуатувати, дотримуватися рекомендацій по установці, дотримуватися вимог пожежної безпеки.

В дійсність керамічні інфрачервоні обігрівачі абсолютно нешкідливі для тварин і людей. У зоопарках їх використовують для обігріву тераріумів і клітин, при цьому тварини завжди розміщуються в зоні дії джерела тепла. Хіба вони б піддавалися обігріву, якщо б він приносив дискомфорт?

 

 

Променеві прилади знайшли широке застосування не тільки в побуті, але і в медицині.

Неспростовні докази позитивного впливу ІК обігрівачів на здоров'я людини

  • Нагрівання повітря без спалювання кисню і без зміни вологості.

  • Спектр інфрачервоного випромінювання ідентичний сонячним променям.

  • Пристрої часто використовуються в медустановах для лікування і профілактики фізіологічних захворювань.

Позитивний вплив приладів на основі ІЧ випромінювання позначається на загальному стані організму людини, нормалізує роботу багатьох систем:

  1. Під впливом променів ІЧ спектру підвищується рівень мелатоніну в крові.

  2. Зникає безсоння, поліпшується сон (не плутати з постійною сонливістю при перегріві).

  3. Обігрівачі мають протизапальну дію, застосовуються для лікування шкірних інфекцій.

  4. Подібні пристрої допомагаю відновитися спортсменів після травм.

Керамічні ІЧ обігрівачі використовують вдома і на виробництві, в медичних і масажних кабінетах.

Користь променевих обігрівачів при декоруванні кімнат

 

Неможливо не відзначити плюси подібних побутових приладів при дизайнерському оформленні приміщення. Вони гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр, не займають багато місця, не захаращують підлогове покриття. Сучасні опалювальні панелі виготовляються у вигляді картин з насиченою палітрою фарб і вишуканими лініями. Є спеціальні моделі для ванних кімнат, які об'єднують у собі функції обігрівачів і дзеркал, оскільки лицьова панель виготовлена з дзеркала. Широкий вибір відтінків і фактур корпусу дозволить вибрати обігрівач, доповнює стильове рішення спальні або вітальні. Це можуть бути прилади, непомітно заховані під вікном або яскраві, контрастні пристрої, що акцентують на собі увагу. Будь-який з них огорне мешканців м'яким теплом і наповнити будинок затишком. Обігрівач приємною фактури може цілий рік залишатися на встановленому місці, навіть не виконуючи основних функцій дарувати візуальне насолоду глибоким орнаментом або малюнком.

Шкода ІК обігрівачів з керамічним нагрівачем

 

Потужний обігрівач стельового типу може заподіяти шкоду, тільки якщо постійно гріє голову людини або потік випромінювання спрямований безпосередньо на місце тривалого перебування (спальне місце, робоче крісло). Також існує можливість отримати опіки при торканні до робочої поверхні нагрівальної пластини в пристроях з неправильно підібраною потужністю.

Щоб не відчути на собі шкоду променевих обігрівачів, варто уважно вибирати пристрої, враховувати довжину хвилі і можливість проникнення променів в тіло людини. ІК прилади подібні сонцю: дарують тепло, але можуть стати причиною опіків і теплового удару. Якщо використовувати в житловому приміщенні обігрівачі потужністю вище 150Вт/1м2 можна істотно ослабити імунітет і пошкодити структуру білкових молекул. Не варто для дому купувати прилади, випромінюючі короткі хвилі (вони проникають в тіло).

Використовувати обігрівачі цього типу потрібно з обережністю, з точним дотриманням інструкції. Краще встановити кілька ІК джерел теплової енергії малої потужності, ніж один потужний прилад.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner