384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Економний обігрівач: чи можливо зменшити витрати на електрику

Економний обігрівач: чи можливо зменшити витрати на електрику

 

 

Економний обігрівач: чи можливо зменшити витрати на електрику

 

При постійному стрімке збільшення цін на енергоресурси актуальним стало питання раціонального використання електрики. Існує пристрій, здатний обігріти будь-по квадратурі приміщення і при цьому не зробити власника банкрутом? Відповідь однозначна – існує. Це може бути не тільки устаткування, що працює на дизелі або іншому пальному, але і електричні прилади обігріву.

Електричні обігрівачі

Сучасні електричні обігрівачі є найбільш доступними і практичними засобами генерації теплової енергії. Щоб вони споживали мінімум ресурсів, потрібно правильно підібрати співвідношення потужність приладу/квадратура простору. Оптимальний показник 60-100Вт/1м2. Недоцільно використовувати промисловий обігрівач будинку або на дачі, і при цьому провітрювати приміщення від скупчився гарячого повітря.

Найефективнішими вважаються ІЧ обігрівачі, які не працюють «вхолосту», повністю віддають теплову енергію навколишнього середовища. Тепло не випаровується у підстельовий простір, накопичується на опромінених предметах і вже від них поширюється по кімнаті. Нагріті предмети інтер'єру довгий час зберігають теплову енергію, стабільний мікроклімат в будинку залишається надовго навіть після відключення джерела тепла.

Заощадити електрику також покликані кварцові обігрівачі, монолітна панель яких довго зберігає тепло. Корпус пристрою не пересушує повітря і не нагрівається вище 95°C. Нагрівальний елемент приладу не контактує з повітрям, повністю віддає тепло панелі з кварцового піску.

Витрачати на 30% менше електрики (в порівнянні з масляними радіаторами і електричними конвекторами) дозволяють сучасні микатермические обігрівачі. Вони не містять швидкозношуваних нагрівальних елементів, що працюють за принципом ІНФРАЧЕРВОНОГО випромінювання. Прилади спеціально оснащуються модулями автоматичного реагування на різке зниження температури. Обігрівач підтримує заданий температурний режим, включається/вимикається без втручання ззовні. В наш час виготовляють джерела тепла, що реагують на дистанційне управління. Запрограмувати пристрій, задати потрібні параметри дозволяють сенсорні панелі і вбудовані контролери.

  Керамічні обігрівачі конвекторного типу та тепловентилятори (в народі «ветродуйки») при раціональному використанні теж забезпечать тепло в приміщенні. Вони швидко нагнітають повітря до потрібної температури, підходять для короткочасного і оперативного впливу на змерзлі об'єкти. Циркулюючий спрямований потік повітря від керамічних джерел огортає відразу предмети, забезпечує швидке зігрівання.

 

 

Пристрої на альтернативних джерелах енергії

Існують обігрівачі, для функціонування яких електрика зовсім не потрібно. Це теплові гармати, інфрачервоні прилади, що черпають енергію від альтернативних джерел (газ, гас тощо). Компактні ІК гасові пристрою, огорнуть теплом приміщення середнього розміру всього за 10хв. Деякі моделі оснащуються електричними паліями, автоматичними модулями включення/вимикання, вбудованою системою безпеки (при перекиданні). Вони вимагають зовсім трохи електрики, оскільки потребують короткочасному використанні даного ресурсу.

Для обігріву комерційних приміщень, складів і гаражів, віддалених від ліній електропередач, підійдуть автономні газові обігрівачі. Вони мобільні і швидкодіючі. На опалення приміщення йде мало часу, тепло в просторі утримується тривалий час. Обігрівачі представлені у вигляді керамічних конвекторів і мережевих екранів. Вони безпечні і практичні. Корпус виготовляється з нержавіючої сталі, що дозволяє експлуатувати обладнання тривалий термін, не побоюючись механічних пошкоджень і чутливості до іншим чинникам. При відсутності полум'я надходження газу припиняється автоматично.

Зберегти електроенергію і огорнути теплом великі павільйони і торговельні зали дозволяють теплові завіси, встановлені над вхідними дверима. Вони можуть генерувати потік теплого повітря від електрики або підведених труб з гарячою водою. Монтування системи – трудомісткий і складний процес, але суттєва економія того варто.

   Ще один економічний варіант обігріву – дизельна гармата (дизельний опалювальний котел). Встановити обладнання можна в будь-якому масштабному приміщенні з добре налагодженою вентиляційною системою. Гармати можна використовувати на незавершених будівельних об'єктах, відкритих майданчиках. Головна умова – постійне надходження свіжого повітря. У пристроях передбачено автоматичне блокування при перегріві або згасання полум'я.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner