384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Економічний обігрівач: огляд виробників

Економічний обігрівач: огляд виробників

 

Економічний обігрівач: огляд виробників
На зміну поширеним електричним конвекторів, масляних радіаторів і тепловентиляторам прийшли одні з найекономічніших пристроїв ― інфрачервоні обігрівачі. Смороду дозволяють мінімізувати витрату електроенергії без втрати ефективності у теплообміні. Найбільш продуктивні в плані генерації тепла ― керамічні панелі і мікатерміческіе обігрівачі. Останні з'єднання явилися на споживчому ринку порівняно недавно, тому поступаються першістю керамічним джерелами тепла.
Інфрачервоні обігрівачі
Особливо ефективні дані пристрої для швидкого, альо тимчасового обігріву приміщень, для формування в кімнаті локальної зони чітко сфокусованого випромінювання. Монтують ІЧ-панелі на стіни, стелю або встановлюють на телескопічній підставці. Одні з найпопулярніших обігрівачів даного типу ― Eko, Runwin, Beko, UFO, Saturn.
Кондіціонер (інверторний нагрівальний прилад)
Цей унікальний прилад навіть при мінусових температурах навколишнього середовища здатний забирати теплі повітря зовні і через теплообмінник передавати всередину приміщень. Інверторні кондиціонери використовують при необхідності обігріву великих котеджів, адже прогрів потрібного простору здійснюється за 3-4 години.
Найбільш затребувані моделі ― Daikin, LG, Dekker, Samsung.
Мікатерміческій обігрівач
Це новинка в галузі опалювальних приладів. Пристрій здатний ретельно прогрівати всі предмети в радіусі своєї дії, залишаючись при цьому абсолютно холодним. Таємниця ховається в принципі роботи: кілька неметалічних пластин покриті слюдою, генерують ІК довгохвильові промені.
Найнадійнішим і перевіреним представником даного типу обладнання є винахід міжнародного холдингу (Ізраїль, Італія, Китай, Росія) ― Polaris.

 


Керамічна панель
Цей клас приладів ― найпопулярніший і доступний для пересічних споживачів. Неймовірні показники надійності і вишуканий зовнішній вигляд звеличує керамічне обладнання в лідери опалювальних пристосувань. У керамічній теплопровідної і енергозберігаючий корпус поміщена ІК опалювальна плита, стійка до зовнішніх чинників впливу і вібрацій. Керамічна панель з фронтальної частини може виконуватися у вигляді склокераміки або дзеркала, підходити за стилем до будь-якого інтер'єру єру.
Виробники керамічних панелей, відмінно зарекомендували себе на вітчизняному ринку ― НТК Малюк, Атакама, NTES Evolution, Венеція «Біо-конвектор».
З короткого огляду випливає, що найбільш економічними, ефективними, довговічними і ергономічними виявилися керамічні панелі і мікатерміческіе обігрівачі. Правильно підібрані пристрої дадуть 100% результат, незалежно від стану опалювального приміщення. Вибрати потрібний тип обладнання для обігріву допоможе ретельне вивчення технічних параметрів. Ціновий діапазон на сучасні обігрівачі досить великий, але якісний товар коштує чималі гроші. Найдорожчі ― мікатерміческіе обігрівачі, адже в їх конструкції реалізовані останні досягнення науки в галузі генерації теплової енергії та теплообміну.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner