384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Керамічний обігрівач - безпечний метод опалення приміщень

Керамічний обігрівач - безпечний метод опалення приміщень

 

Керамічний обігрівач ― безпечний метод опалення приміщень

Сучасний метод опалення житлових приміщень і комерційних об'єктів ― використання керамічних інфрачервоних обігрівачів. Це пристрої на основі міцних, вібростійких нагрівальних елементів, інтегрованих в керамічний корпус. Довгохвильові обігрівачі створювати комфортний мікроклімат в будь-який час року. Їх дія спрямована на точковий обігрів приміщень.
Особливості конструкції ІК обігрівачів
Формування теплових хвиль здійснюється за допомогою нагрівальних елементів, покритих керамічною глазур'ю. Цей захисний шар запобігає контакт розпечених джерел тепла з частинками пилу в повітрі, виключає окислення металевих деталей обігрівача в умовах підвищеної вологості.

 


Оскільки, керамічні обігрівачі різняться по потужності, розмірами, конструктивної оснащеності, за формою нагрівального елемента, при їх виборі варто брати до уваги безліч чинників:
• наявність теплоізоляційного шару на тиловій панелі;
• кут дії нагрівального елемента;
• площа опалювальної зони;
• оснащеність терморегулятором та ін.
Монтувати обігрівач можна на стінах і стелі, над вікном або дверима. У процесі роботи випромінювачі нагріваються до 800 ° C-1 000 ° C, тому важливо дізнатися якість матеріалу теплоізоляції всередині корпусу. Інфрачервоні керамічні обігрівачі не генерують продукти згоряння, не вимагають монтування додаткових вентиляційних систем. На відміну від парового або конвекційного опалення, обігрівачі на основі ІЧ нагрівачів дозволяють підвищити ефективність теплопередачі в кілька разів, не спалюють кисень і не сушать повітря.
Прогрів приміщення за допомогою керамічного обігрівача здійснюється набагато швидше, в порівнянні з традиційними системами опалення. При їх використанні зникає потреба у попередньому прогріванні робочої зони або постійної активності приладу. У порівнянні з іншими системами обігріву, керамічні ІК джерела тепла скоротять в 3 рази видатки на опалення!
У порівнянні з іншими пристроями обігріву, прилади на основі інфрачервоних випромінювачів не містять відкритих розжарюється елементів, не спалюють кисень, не сушать повітря. Місця їх установки (стеля, стіни, верхня частина дверних прорізів), недоступні для дітей, обладнання абсолютно безпечно для використання в дитсадках, школах, житлових кімнатах.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner