384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Керамічний Інфрачервоний обігрівач: види, короткий огляд виробників

Керамічний Інфрачервоний обігрівач: види, короткий огляд виробників

 

Керамічний Інфрачервоний обігрівач: види, короткий огляд виробників


В епоху різкого і нестримного підвищення цін на енергоресурси особливо актуальним стало питання ефективного і недорогого опалення житла. Гармонійним доповненням будь-якого інтер'єру єру і невичерпним джерелом тепла стані керамічний інфрачервоний обігрівач. Сучасні пристрої на основі інфрачервоних випромінювачів працюють безшумно, не створюють вібрацій і деренчання під час нагрівання. Вони швидко огортають теплом фрази об'єкти в зоні дії, оскільки не нагрівають повітря, а безпосередньо впливають на поверхню. Довжина хвилі випромінювача варіюється в межах 3,9-5 мкм, що дозволяє досягти найбільш комфортних температурних показників в приміщенні.
Віді керамічних обігрівачів з ІЧ нагрівачем:

1. Підлоговий (настільний). До нього відносяться малогабаритні переносні пристрої з довжиною хвилі 5,6-100 мікрон. Вони розраховані для локального обігріву невеликої зони. Подібний пристрій можна з легкістю переміщати по квартирі, обігріваючи потрібну ділянку простору.

 


2. Настінний. Стаціонарно кріпитися в будь-якій частині стіни, з чіткою спрямованістю на обігрівається зону (диван, робочий стіл, дитяче ліжечко і т. д.). Керамічна панель розподіляє тепловий потік рівномірно по всьому периметру. Краще підібрати прилади, що випускають хвилі середнього діапазону (2,5-6 мікрон).
3. Стельовий. Призначений для обігріву великих приміщень. Монтується в недоступному місці, оскільки нагрівальний елемент розжарюється до високої температури і є ймовірність виникнення опіків при випадковому торканні. Довжина випромінюваних хвиль дозволяє обігріти приміщення з високими стелями і великою квадратурою. Короткохвильове обладнання (0,72-5,6 мікрон) варто застосовувати тільки у виробничих цехах і на відкритому повітрі.
Якщо існує необхідність подавати тепло в різні ділянки кімнати, стаціонарні панелі не замінять мобільних обігрівачів. Сучасні виробники не упускають даний аспект і передбачають відразу кілька можливостей установки (доукомплектовують обладнання підлоговими стійками).
Короткий огляд виробників
Тільки точне проходження технічним нормам і пожежної безпеки при виробництві обігрівачів стані запорукою успіху і безпечної експлуатації теплових пристроїв. Відомі виробники ІК керамічних панелей особливу увагу приділяють якості комплектуючих, впроваджують нові технології, модернізують виробничий процес.
Найпопулярніші виробники: Kroll, Seibel Eltron, Eckerle (Німеччина), Infra-Tec (Туреччина), Frico, Energotech (Швеція), Thermor, Noirot (Франція), ITM, AEG (Італія), Nobo (Норвегія), Білюкс, UFO , Ballu, Півонія, Еколайн (Росія).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner