384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Тонкощі вибору керамічного обігрівача

Тонкощі вибору керамічного обігрівача

 

Тонкощі вибору керамічного обігрівача


В основі функціонування керамічних обігрівачів лежить принцип примусової конвекції або інфрачервоного випромінювання. Кожен з цих методів формування тепла призначений для конкретних приміщень. Загальна рису всіх керамічних обігрівачів ― економічність і стійкість до механічних пошкоджень. Їх нагрівачі складаються з безлічі керамічних елементів, об єднаних в пластину. Вони надійно захищають розжарену спіраль від попадання пилу і вологи, мають збільшений ресурс роботи.
Приступаючи до вибору джерела тепла важливо знаті квадратуру приміщення, враховувати годину перебування людей під прямимо впливом обігрівача, вибирати відтінок і форму корпусу у повній відповідності з колірним рішенням інтер'єру єру. Також варто визначитися з набором додаткових вимог (функцією іонізації повітря, оснащеністю таймером, пультом ДУ і т. д).
Вибір керамічного обігрівача конвекторного типу

Перший крок ― визначиться з місцем розташування пристрою. Обігрівач може бути підлоговим, настільним або настінним. Тепло передається навколишньому середовищу допомогою повітря (теплі потоки піднімаються вгору, холодні опускаються вниз і потрапляють в систему), тому встановлювати обігрівач під стелею недоцільно.
Найефективнішими вважаються підлогові моделі. Сучасне обладнання оснащене контролерами безпеки, які блокують роботу обігрівача при перегріві або перекиданні. Настінні обігрівачі візуально нагадують блок спліт-системи кондіціонера. Це габаритний корпус з тонкої пластиною, спрямовуючої потік повітря. Встановлювати блок стоїть в нижній частині стіни. Настільні керамічні обігрівачі ― портативні пристрої, швидко нагрівають невелике приміщення, як правило, доповнені механізмом обертання.
Другий крок ― визначитися з потужністю пристрою. На кожні 10 м2 площі достатня 100Вт.
Вибір керамічного ІК обігрівача

 

 

Джерело тепла в даних приладах випромінює електромагнітні хвилі певної довжини цілеспрямовано на всі фрази об'єкти в локальній зоні. Керамічні панелі високопродуктивні і економічні. При покупці особливу увагу варто приділяти розмірами пристрою і довжині випромінюваних хвиль. Чим більше приміщення, тим потужніше повинен бути прилад обігріву та обширнішим робоча нагрівальна панель. Для приміщень з низькими стелями підійдуть опалювальні пристрої, що генерують тепло невисоких температур. Для відкритого простору (тераси, альтанки, павільйони) підійдуть потужні обігрівачі, нагрівальні елементи яких розжарюються до 1000 ° C.
При покупці варто звернути увагу на тип кріплення, наявність аксесуарів монтажу. Настінні і стельові можуть доукомплектовуватися підставкою.
Якщо приміщення невелике і варіацій місця розташування обігрівача небагато, важливо спочатку усвідомити мінімально допустима відстань від нагрівальної панелі до людини (в середньому не менше 2м від голови). Щоб комфортно проводити час у теплих променях, необхідно попередньо врахувати всі нюанси експлуатації керамічних обігрівачів і насолоджуватися вигідним і практичним придбанням.
При покупці опалювальних приладів, навіть у спеціалізованих точках продажу, потрібно вивчати сертифікати якості продукції, ретельно оглядати пакувальний матеріал. Заводська упаковка має барвисте оформлення зовні і якісні внутрішні упаковки кожної окремої деталі побутового приладу. Для захисту від механічного пошкодження всі елементи комплекту прокладаються пінопластом. Конструктивні елементи акуратно запаковані (зазвичай у поліетиленову плівку).

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner