384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Як доглядати за керамічними обігрівачами, сервісне обслуговування

Як доглядати за керамічними обігрівачами, сервісне обслуговування

 

Як доглядати за керамічними обігрівачами, сервісне обслуговування

 

Даний вид побутових приладів вважається самим невибагливим до обслуговування. Чітке дотримання рекомендацій по догляду, дотримання правил експлуатації ― і джерело тепла працює безперебійно і правильно.
Найлегше доглядати за обігрівачами стельового виконання. Догляд за ними зводитися до періодичного протирання пилу вологою серветкою. Корпус приладу не має рухомих деталей, які можна випадково зламати, робоча поверхня є цільної панеллю, з якою легко видалити осіли забруднення. Єдиний мінус ― складність доступу до приладу. Якщо обігрівач встановлений в приміщеннях з невисокими стелями проблем не виникне. Альо очистити джерело тепла на висоті більше 3 метрів без допоміжних засобів не вийти. Тут допоможуть драбина і погоди бажання забезпечити чистоту в будинку. Важкодоступність не повинна стати причиною сильного забруднення робочої поверхні обігрівача. У будь-якому приміщенні є частинки пилу, хоч вони і не згоряють на нагрівачі, але негативно впливають на здоров'я людини.
Головне правило обслуговування конвекційних обігрівачів настінного і підлогового (настільного) типу ― не прикривається верхню крайку пристрою. Повітря повинен природних чином циркулювати навколо побутового приладу. Ігнорування цього правила стані причиною перегріву пристрою і його автоматичного відключення. Постійне переміщення повітряних потоків призводить до швидкого забруднення обладнання. Очищати обігрівач від пилу та інших дрібних частинок потрібно регулярно і ретельно за допомогою пилососа і серветок.
Лицьова панель обігрівача повинна знаходитися не менше ніж на 1м від розеток із заземленням і предметів інтер'єру єру. Наприклад, прямі промені ІК обігрівача великої потужності, можуть викликати деформацію легко плавящихся предметів.
У приміщеннях з високою вологістю (ванні, сауни, лазні) потрібно використовувати обігрівачі з класом захисту не нижче IP24. Якщо виникає конденсат на відключеному приладі, перед початком використання потрібно витирати краплі води зі всієї поверхні.
Обігрівачі, встановлені на відкритих балконах, альтанках або терасах, і видають легке світіння можуть залучати комах в нічний час. Прилади треба час від часу перевіряти на наявність сторонніх предметів на нагрівальній пластині.

 


Будь-які маніпуляції по догляду за обігрівачами необхідно проводити тільки при вимкненому живленні. Робоча поверхня нагрівача винна повністю охолонути.
Сервісне обслуговування керамічних обігрівачів

Цельнокорпусние джерела тепла не містять тендітних рухомих елементів, тому потребують ремонту вкрай рідко. Потрібно уважно відслідковувати температуру нагрівального елементу при збиранні вологим матеріалом, адже розпечена кераміка під різким впливом холоду може потріскатися. Постійні перепади температури теж приведуть до пошкодження цілісності пластини (стосується зовнішніх обігрівачів).
У настільні поворотні моделі вмонтований модуль обертання для рівномірного розподілу тепла по всьому периметру кімнати. Саме цей блок часто ламається і потребує ремонту. Якщо в приладі опалення зламався термостат, необхідно відразу звернеться в сервісний центр. Подальша експлуатація пристрою може призвести до його перегріву, спричинити незворотні поломки.
Сучасні обігрівальні панелі оснащуються сенсорними дисплеями, контролерами режимів роботи, іншими датчиками підтримки заданих параметрів функціонування. Програмні збої усунути самостійно не вийде, допоможе тільки втручання фахівців. Мобільні обігрівачі можна відвезти в ремонт самостійно, а від масштабні промислові джерела тепла потрібно діагностувати прямо на місці використання. Якщо виникли неполадки в роботі одного з обігрівачів, його слід відключити від мережі і дочекатися майстра. При цьому робота іншої електроніки буде стабільною, якщо спочатку передбачити паралельне підключення обігрівачів до незалежного автомата на щитку розподілу електрики.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner