384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Карбоновий обігрівач: конструктивні особливості, принцип дії

Карбоновий обігрівач: конструктивні особливості, принцип дії

 

Карбоновий обігрівач: конструктивні особливості, принцип дії

Карбоновий джерело тепла – це один з видів інфрачервоних тепло-променевих пристроїв. Обігрівач даного типу відмінно зарекомендував себе серед користувачів, оскільки є надійним і довговічним, безпечним і легко обслуговуються. Фахівці позиціонують карбоновий обігрівач як найбільш прогресивний та економічний спосіб обігріву простору. Пристрій потужністю 800Вт може зігріти таку ж квадратуру, як масляний радіатор, потужність 1800Вт!


Конструкція карбонового обігрівача


Прилад складається з ергономічного корпусу, в який поміщений відбивач з алюмінію і нагрівальний елемент. Розпечені елементи приховані під захисною решіткою. Корпус може встановлюватися на обертову підставку, що збільшує радіус дії приладу та дозволяє рівномірно прогріти приміщення.
Нагрівальний елемент являє собою кварцову вакуумну трубку, в яку поміщено вуглецеве волокно. Карбонова спіраль захищена від контакту з повітрям, тому не відбувається спалювання кисню. Трубка також захищає волокно від впливу пилу і вологи, продовжує його придатність. Раскаляющийся елемент обігрівача довговічний і міцний (ресурс роботи – не менше 100 тис годин).


Принцип роботи карбонового обігрівача


В основі функціонування лежить метод інфрачервоного випромінювання: довгохвильові промені, минаючи нагрівання повітряного простору, передають тепло предметам інтер'єру, стін, людям, а вже після теплова енергія виділяється в повітря. Прогрів приміщення здійснюється швидко і без обґрунтованих теплових втрат. Обертові моделі можуть обігріти досить велику зону, якщо встановити їх на безперешкодний відстані від стін і меблів. Карбоновий прилад може працювати в двох режимах: низького і високого обігріву.

 


Карбоновий обігрівач: переваги та недоліки


Згідно тестам і дослідженнями, проведеними в 2000 році в Японії, карбонові обігрівачі визнані абсолютно нешкідливими для оточуючих. Зараз це одні з найпоширеніших засобів додаткового обігріву житлових і комерційних приміщень.
Плюси карбонових джерел тепла
 тривалий термін служби карбонової спіралі;
 висока і швидка тепловіддача. Відбивач з анодованого металу чітко спрямовує ІЧ хвилі на предмети інтер'єру, виключає їх заломлення та «паразитне» відсвічування. Холодне приміщення прогрівається швидко і якісно.
 нагрівач з вуглецю не сушить повітря і не зменшує концентрацію кисню;
 захищеність нагрівального елемента від проникнення вологи;
 більшість моделей мають вбудований захист від перекидання (автоматичне відключення при перекиданні або перекиданні);
 невисока вартість;
 безшумність;
 компактність і зручність використання.
Мінуси карбонових обігрівачів
• крихкість кварцової трубки. Потрібно з обережністю експлуатувати обігрівач, захистити його від падінь і різких ударів при транспортуванні;
• неможливість просушувати мокру білизну, засніжені рукавиці тощо

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner