384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Кращі типи обігрівачів. Огляд

Кращі типи обігрівачів. Огляд

 

Кращі обігрівачі: розстановка пріоритетів

Зігрітися в міжсезоння, огорнути будинок додатковим теплом під час опалювального сезону дозволять якісні джерела тепла – електричні обігрівачі. У кожної людини свої пріоритети: одним в першу чергу важлива ціна, іншим – ефективність теплообміну і швидкість прогріву, комусь не маловажно енергоспоживання приладу. Складно сказати однозначно, який обігрівач краще. Потрібно об'єктивно зіставити переваги і недоліки кожного виду опалювальних пристроїв і вибрати найбільш підходящу модель для конкретного приміщення.

Масляний радіатор – кращий за ціною

Цей прилад є невибагливим в обслуговуванні, розпечене масло знаходиться в герметичному термоустойчивом корпусі, що виключає можливість виникнення пожеж. Добре зберігає тепло навіть після відключення. Висока тепловіддача секцій радіатора дозволяє застосовувати пристрій в приватних будинках, на дачі в будь-який час року, не виключаючи можливість експлуатації в сильні морози. Обігрівач масляного типу – це підлогові моделі, які можна переміщати за допомогою знімних коліщаток.

Конструкція радіатора гранично проста, не містить дорогих компонентів (наприклад, сенсорних панелей). Вартість приладів залежить від кількості секцій, потужності і оснащеності обладнання додатковими датчиками.

Тепловентилятор – найкраще рішення для швидкого зігрівання

Це пристрій (в народі просто «ветродуйка») дозволяє швидко прогріти повітряні маси в приміщенні. Прилад простий в експлуатації і дуже компактний. Його можна встановити в будь-якому приміщенні, на предмети меблів, на підлогу або вікно. Тепловентилятор дозволить швидко зігріти змерзлі частини тіла, але не підходить для тривалої експлуатації, оскільки сушить повітря.

Під впливом пристрою нагріте повітря швидко циркулює в приміщенні, передає тепло оточуючим предметам і людям. Тільки прямий потік тепла може швидко зігріти, віддалені ділянки прогріваються повільно.

Інфрачервоний обігрівач – безшумний помічник у формуванні сприятливого мікроклімату

Це найпрогресивніші пристрою у сфері теплових комунікацій. Їх абсолютно безшумна робота, вони не видають яскраве світіння, нагрівальні елементи надійно захищені від контакту з тілом людини, навіть випадкові дотики не стануть причиною глибоких опіків. Тепло проникає в предмети меблів, підлога, стіни, стеля допомогою електромагнітних хвиль певної довжини.

ІЧ-обігрівачі не тільки формують комфортний мікроклімат в приміщенні, але і підтримують його на стабільному рівні. Вони мають низьке енергоспоживання, тривалий ресурс роботи і необмежені можливості у використанні.

 

 

Електрокамін – найкраща імітація справжнього полум'я

Для справжніх цінителів оригінального дизайну розроблені електрокаміни. Вони абсолютно не рентабельні, з точки зору економії енергії, так і тепловіддача від них мінімальна. Подібне обладнання є кращою альтернативою громіздкою пічного обладнання, встановити яке в міську квартиру дуже проблематично, а іноді просто неможливо.

Конвектори – кращі з точки зору безпеки

Конструкція приладу передбачає повну ізоляцію високотемпературних елементів від контакту з оточуючими предметами. Обладнання такого типу не має відкритого полум'я, холодне повітря безперервно надходить до нагрівального модуля і безперешкодно циркулює по опалювального приміщення.

Конвектори бувають різних розмірів і форм, їх встановлюють на стіни, інтегрують у плінтуса, підлогове покриття або віконні рами (обігрівачі-молдинги). Подібні джерела тепла можуть бути незалежним засобами генерації теплової енергії або доповнювати вже існуючі системи обігріву.

Кращий обігрівач: рекомендації по місцю установки

Всі хочуть жити в теплі, оточити себе і близьких комфортною температурою в будь-який час року і при цьому не нашкодити здоров'ю. Після ретельного вибору обігрівача з потрібними технічними параметрами виникає необхідність правильного встановлення обладнання. Кращий джерело тепла – це прилад, гармонійно вписується в інтер'єр, не волають нездужання постояльців приміщення.

Горду назву «найкращий» (з точки зору незмінності фізіології) може носити обладнання, яке:

a) не змінює вміст вологи в повітрі (не сушить повітря);

b) не спалює кисень;

c) не піднімає осілий пил;

d) м'яко огортає тіло людини теплом, хвилі якого не проникають глибоко в тканини, не змінюють молекулярний склад білкових сполук.

Перші три пункти забезпечуються конструктивними складовими обігрівачів, а останній безпосередньо залежить від правильності монтування аксесуара генерації теплової енергії.

Кращий обігрівач – той, який ненав'язливо дарує тепло

Чітке дотримання інструкції по установці, правильний вибір потужності обладнання, раціонально розрахована висота монтування дозволить внести в будинок комфорт і тепло, непомітно для оточуючих. Сучасні безшумні обігрівачі можуть не потрапляти у поле зору мешканців квартири, видавати себе тільки м'яким теплом, походить від них.

Стельові пристрої, встановлені вірно, не стануть причиною теплового удару внаслідок перегріву тіла людини. Траєкторію випромінювання від обігрівачів подібного типу потрібно трохи зміщувати в бік від спальних місць, програмувати автоматичне відключення при досягненні певних температурних показників.

Найбільш практичні і безпечні плівкові обігрівачі. Їх встановлюють у підлогове покриття, на стіни або стелю. Найбільш відчутний результат від підлоги з підігрівом». За допомогою подібних пристосувань створюються теплі зони (килимки), опалюються віддалені від батарей кути і стіни.

Щоб внести в приміщення незвичність і яскравість, використовують обігрівачі-картини. Місце їх встановлення – середина стіни. Оскільки тепло від них поширюють ІЧ хвилі, розміщувати полотна потрібно на певній відстані від предметів інтер'єру. Потужність обігрівача і довжина хвиль повинна бути пропорційна висоті установки. Неправильно скоригований кут дії променів знизить ефективність обігріву.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner