384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Обігрівач «Венеція»: переваг над іншими опалювальними пристроями

Обігрівач «Венеція»: переваг над іншими опалювальними пристроями

 

Обігрівач «Венеція»: переваг над іншими опалювальними пристроями

 

Витончений і вишуканий обігрівач «Венеція» наповнить будинок затишком і м'яким теплом. В основі його роботи лежить генерація теплової енергії за допомогою інфрачервоного випромінювання. Вдале дизайнерське рішення корпусу дозволяє використовувати пристрій в будь-якому приміщенні. Добротний корпус, відсутність крихких елементів не виключають можливість встановлення такого обладнання в місцях громадського користування (в офісах, в залах очікування тощо).

Переваги тепло-хвильових обігрівачів ТМ «Венеція»

  1. Надійність. Нагрівальний елемент прихований під міцною панеллю з штучного або натурального каменю, що робить його несприйнятливим до механічного впливу. Комплектуючі елементи прослужать більше 30років. Український виробник дає гарантійний строк 2 роки.

  2. Економічність. Обігрівач перетворює 99% споживаної енергії на тепло, він дуже продуктивний.

  3. Ергономічність. Вишукані форми, зручний корпус, чіткі симетричні лінії, буйство фактур і фарб оформлення лицьової панелі дозволять встановити джерело теплової енергії в будь-яку кімнату.

  4. Практичність. Установка обігрівача не займе багато часу, всі дії з монтування інтуїтивно зрозумілі, не вимагають додаткових дозволів та оформлення супровідної документації. Встановити опалювальний прилад можна на стіну або на мобільну підставку, вмонтувати в стіну або повісити на додаткові кронштейни.

  5. Екологічна безпека. Конструкція виконана з природних матеріалів, не містить токсичних деталей і матеріалів. Нагрівальні поверхні виготовлені з пожежобезпечних матеріалів, що не піддаються плавленню і горінню.

  6. Нешкідливість для фізіології людини. «Венеція» не змінює склад повітря в приміщенні, а навпаки сприяє підтримці комфортного мікроклімату. Пристрій не піднімає осілий пил, не спалює кисень, не знижує вологість повітря і не виділяє продукт горіння.

Обігрів приміщень, заснований на використанні панелей «Венеція» ― це прогресивний і дієвий метод забезпечення м'якого тепла в будинку. При цьому немає необхідності самостійно контролювати температуру в приміщенні: додаткові датчики і контролери, інтегровані в прилад, зможуть підтримувати термальні параметрів на заданому рівні.

 

 

Обігрівач «Венеція»: застосування в побуті

 

Обігріти житлове приміщення або офіс допоможе сучасний електричний прилад теплового випромінювання – обігрівач «Венеція». Під цією торговою маркою ховаються біо-конвектори, обігрівачі з інтегрованим термостатом і без нього, опалювальні пристрої для ванної, Економ-обігрівачі. Всі вони виготовлені за унікальною технологією з застосуванням екологічно чистих витратних матеріалів.

 

Використання в житлових кімнатах

Для приміщень з централізованим опаленням можна підібрати обігрівачі «Венеція» для забезпечення додаткового тепла. Вони абсолютно безпечні для здоров'я, лицьова панель приховує всі струмопровідні елементи і не нагрівається вище встановленої температури. Використовувати подібне обладнання можна в спальні і вітальні, в дитячій кімнаті і їдальні. Під час розігріву і активної експлуатації обігрівач не генерує сторонніх запахів, не спалює пил.

Застосування у приміщеннях з високою вологістю

Існують спеціальні моделі приладів «Венеція» для експлуатації в унікальних умовах (підвищена вологість, різкі перепади температур). Завдяки особливій конструкції корпусу і брызгоотталкивающей фронтальної панелі пристрій можна використовувати у ванних кімнатах, саунах і банних приміщеннях. Захист класу IP 54 дозволяє запобігти потраплянню пилу і крапель вологи всередину обігрівача, виключає порушення його роботи.

Експлуатація у вузьких приміщеннях коридорного типу

Обігрівачі «Венеція» мають компактний корпус з несильно виступає передньою панеллю. Для економії місця в просторі пристрій можна вмонтувати в стіну, забезпечивши повноцінний доступ повітря до тильної частини. Або встановити обігрівач на підставці з коліщатками, прогріти потрібну зону і прибрати обігрівач в більш простору частину квартири.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner