384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Обігрівач "Картина"

Обігрівач "Картина"

 

Кращий додаткове джерело тепла ― обігрівач-картина

Включили опалення, але батареї ледве теплі? Виручить настінний обігрівач-картина. Це один з різновидів плівкових променевих інфрачервоних пристроїв. Поверх основного нагрівального шару наклеєне полотно з певним зображенням. У дорогих моделях фронтальний шар містить мікрочастинки срібла, а в бюджетних приладах використовується звичайна тканинна основа з нанесеної поліграфією.

Принцип роботи обігрівача-картини

Пристрій функціонує від стандартної мережі 220В. Нагрівальний плівковий елемент являє собою карбонові нитки високої теплопровідності, рівномірно розподілені по всьому периметру полотна. Вони покриті вологозахисним шаром, не нагрівають картину вище 80°C. Всі споживаної електрики вуглецеві волокна перетворять в електромагнітні коливання інфрачервоного діапазону.

  Підключати обігрівач-картину бажано через терморегулятор. Його встановлюють недалеко від джерела тепла. Термостатичний елемент відстежує показники температури в приміщенні, при досягненні фіксованих параметрів автоматично вимикає/включає обігрівач.

 

 

Обігрівач-картина: дія на людину

  Високотехнологічні обігрівачі-картини, робота яких базується на можливості ІЧ променів швидко передавати теплову енергію предметів, не тільки обігріють людини, але і істотно зміцнять здоров'я і самопочуття. Опалювальні прилади розроблені за передовими технологіями, не містять токсичних елементів, пожежобезпечні. Нагрівальні елементи не мають прямого контакту з повітрям, не випалюють кисень і не знижують вміст вологи в повітряних масах.

Багато років інфрачервоне випромінювання застосовувалося в медицині для лікування запальних процесів в організмі, для нормалізації роботи центральної нервової системи, поліпшення кровообігу і регенерації клітин. Обігрів за допомогою ІЧ променів ідентичний природному сонячному світінням. Обігрівач-картина випромінює довгохвильові коливання, які при торканні до будь-якої поверхні нагрівають її. Теплові промені від джерела тепла володіють відмінними проникаючими здібностями, впливають на молекули води в організмі людини, підтримують стабільну життєздатність клітин, зупиняють розвиток запальних процесів, підвищують імунітет.

Деякі моделі обігрівачів-панно оснащені модулями іонізації повітря. Подібні пристрої виділяють аніони в повітря. В результаті взаємодії негативно заряджених іонів з киснем формується стійке з'єднання – іонізований кисень. Дихати таким повітрям не тільки легко, але і корисно. Подібним чином запобігають різні захворювання, поліпшується самопочуття постояльців, зникають головні болі і швидка стомлюваність.

Іонізація повітря, збереження стабільних параметрів вологості і можливість якісно обігріти в будь-який час року – основні козирі вишуканих обігрівачів-картин.

Обігрівач-картина: вибір, встановлення, обслуговування

Попередній етап перед придбанням цього пристрою – вибір і підготовка місця установки. Потрібно знати чітку квадратуру опалювального приміщення, розрахувати необхідний радіус дії джерела тепла, обчислити потрібну кількість обігрівачів. Потрібно визначитися з потужністю і розмірами. Найпоширенішими вважаються полотна 120см/60см, із середньою потужністю 500Вт (її достатньо для обігріву невеликої кімнати, лоджії або стандартного балкона).

Установка обігрівача-панно

У місцях розташування обігрівача стіна повинна виконуватися з негорючих матеріалів або покриватися термоізоляційним шаром. Опромінені предмети потрібно відсунути від пристрою мінімум на 30см. Прилад встановлюється на висоті 140-150см. Це умовний параметр, головне виключити доступ дітей до нагрітого полотнища. Лицьова панель подібної картини може прогріватися до 40-80°C (опіковий поріг для дорослих, як відомо 75°C, а для дітей і того менше). Щоб ніжна шкіра малюка не зазнала травм, монтувати плівковий обігрівач без терморегулятора в дитячій варто з особливою обережністю.

Обслуговування плівкового обігрівача

Картина не містить крихких елементів, тому не потребує частого ремонту. Виходити з ладу може термостат, заміна якого не спричинить багато часу і колосальних витрат. Нагрівальний елемент надійно захований від механічного впливу, але все ж контакти можуть пошкоджуватися при різких ударів або падінь. Не рекомендується сідати на обігрівач, спиратися ліктем на нього, вчиняти тривалий тиск на певний ділянку полотна.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner