384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Обігрівач - картина, економний тип додаткового обігріву

Обігрівач - картина, економний тип додаткового обігріву

 

Включили опалення, але батареї ледве-ледве теплі? Виручить настінний обігрівач-картина. Це один з різновидів інфрачервоних плівкових промєневих пристроїв. Поверх основного нагрівального кулі наклеєно полотно з певним зображенням. У дорогих моделях фронтальний куля містить мікрочастинки срібла, а в бюджетних приладах використовується звичайна тканинна основа з нанесеною поліграфією.


Принцип роботи обігрівача-картини
Пристрій функціонує від стандартної мережі 220В. Нагрівальний плівковий елемент являє собою карбонові нитки високій теплопровідності, рівномірно розподілені по всьому периметру полотна. Вони покриті вологозахисним шаром, що не нагрівають картину вище 80 ° C. Всі споживане єлектрику вуглецеві волокна перетворять в електромагнітні коливання інфрачервоного діапазону.
Підключати обігрівач-картину бажано через терморегулятор. Його встановлюють недалеко від джерела тепла. Термостатичний елемент відстежує показники температури в приміщенні, при досягненні фіксованих параметрів автоматично відключає / включає обігрівач.

 


2 Обігрівач-картина: дія на людину
Високотехнологічні обігрівачі-картини, робота яких базується на можливості ІК променів швидко передавати теплову енергію предметів, не тільки обігріють людини, але й істотно зміцнять здоров'я і самопочуття. Опалювальні прилади розроблені за передовими технологіями, не містять токсичних елементів, пожежобезпечні. Нагрівальні елементи не мають прямого контакту з повітрям, не випалюють кисень і не знижують вміст вологи в повітряних масах.


Багато років інфрачервоне випромінювання застосовувалася в медицині для лікування запальних процесів в організмі, для нормалізації роботи центральної нервової системи, поліпшення кровообігу і регенерації клітин. Обігрів допомогою ІК променів ідентичний природному сонячному світіння. Обігрівач-картина випромінює довгохвильові коливання, які при торканні до будь-якої поверхні нагрівають її. Теплові промені від джерела тепла мають відмінні проникаючими здібностями, впливають на молекули води в організмі людини, підтримують стабільну життєздатність клітин, зупиняють розвиток запальних процесів, підвищують імунітет.


Деякі моделі обігрівачів-панно оснащені модулями іонізації повітря. Подібні пристрої виділяють аніони в повітря. У результаті взаємодії негативно заряджених іонів з киснем формується стійке з'єднання єднання ― іонізований кисень. Дихати таким повітрям не тільки легко, але й корисно. Подібним чином запобігають різні захворювання, поліпшується самопочуття постояльців, зникають головні болі і швидка стомлюваність.
Іонізація повітря, збереження стабільних параметрів вологості і можливість якісно обігріти в будь-який час року ― основні козирі вишуканих обігрівачів-картин.


3 Обігрівач-картина: вибір, установка, обслуговування
Попередній етап перед придбанням даного пристрою ― вибір і підготовка місця установки. Потрібно знаті чітку квадратуру опалювального приміщення, розрахувати необхідний радіус дії джерела тепла, обчислити потрібну кількість обігрівачів. Потрібно визначитися з потужністю і розмірами. Найпоширенішими вважаються полотна 120см / 60см, із середньою потужністю 500Вт (її достатня для обігріву невеликої кімнати, лоджії або стандартного балкона).
Установка обігрівача-панно


У місцях монтування обігрівача стіна повинна виконуватися з негорючих матеріалів або покриватися термоізоляційним шаром. Опромінювані предмети потрібно відсунути від пристрою мінімум на 30см. Прилад встановлюється на висоті 140-150см. Це умовний параметр, головне виключити доступ дітей до нагрітого полотнища. Лицьова панель подібної картини може прогріватися до 40-80 ° C (опіковий поріг для дорослих, як відомо 75 ° C, а для дітей і того менше). Щоб ніжна шкіра малюка не піддалася травм, монтувати плівковий обігрівач без терморегулятора в дитячій варто з особливою обережністю.
Обслуговування плівкового обігрівача


Картина не містить тендітних елементів, тому не потребує частого ремонту. Виходити з ладу може термостат, заміна якого не спричинить багато часу і колосальних витрат. Нагрівальний елемент надійно захований від механічного впливу, альо все ж, контакти можуть пошкоджуватися при різких ударах чи падіннях. Не рекомендоване сідати на обігрівач, спиратися ліктем на нього, здійснювати тривалий тиск на певну ділянку полотна.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner