384 відгуків
Співробітництво -30 -40 %Дізнатися

Заказы временно не принимаются. Извините за неудобства!

Ивана Гонты, 1 без перерыва и выходных BODEN, Київ, Україна
+380 (96) 357-80-07
+380 (50) 627-87-84
+380 (63) 875-38-18
BODEN 24\7 вся Украина 0 800 330 437

Обігрівач УФО (UFO). Конструкція і принцип дії

Обігрівач УФО (UFO). Конструкція і принцип дії

 

Обігрівач УФО (UFO)

Винахід турецької компанії UFO завоювало довіру безлічі споживачів. Серед величезного асортименту товару можна вибрати обігрівач, задовольняє потрібні вимоги. Широкий вибір відтінків корпусу і потужності нагрівального елемента дозволяє придбати джерело тепла, гармонійно доповнює інтер'єр.

Конструкція і принцип дії

Обігрівачі УФО відносяться до сімейства тепло-променистих приладів. У них споживаний струм перетвориться в теплову енергію і хвилями інфрачервоного спектру передаються предметів. Пристрої УФО складаються з міцного корпусу з захисною сіткою, в якості нагрівального елемента використовується спіраль з фламентіна (сплав 14 металів), укладена в кварцову колбу.

Струм протікає по металевому стрижню, нагріває його у вакуумному середовищі, утворюється електромагнітне випромінювання. Вбудований дзеркальний рефлектор збирає всі промені спрямований пучок і розсіює на опромінюється поверхню. Теплова енергія без втрат проникає в предмети меблів, стіни, підлога – в будь-які об'єкти, з якими стикаються хвилі ІЧ спектру. Обігрівач не працює «вхолосту», намагаючись наповнити теплом весь повітряний простір. УФО обігріває локальні зони, підвищуючи цим ефективність використання додаткових джерел теплової енергії. Всі споживаної електрики сублімується в тепло, що говорить про істотну економічності даних приладів.

 

 

Серед обігрівачів UFO можна зустріти короткохвильові пристрою, випромінювання яких видно неозброєним оком. Вони не проникають глибоко в предмети, що забезпечують поверхневий швидкий обігрів. При цьому нагрівальний елемент розжарюється до кількох сотень градусів. Подібні прилади використовують на промислових об'єктах, на відкритих будмайданчиках (для підсушування стяжки, наприклад).

Найбільш безпечні – середньохвильові обігрівачі УФО. Вони передають тепло за коштами променів оптимальної довжини, які не можуть глибоко проникнути в тіло людини або стати причиною опіків шкірних покривів. Випромінювання від пристроїв турецького виробництва дуже схоже спектрально з сонячними променями.

Комплектація

При покупці певних моделей обігрівача в комплекті поставляється телескопічна стійка з алюмінію або 3D кріплення для монтування поворотного приладу на стіну. Можливе придбання даних аксесуарів окремо.

 

.Явні достоїнства обігрівачів UFO

Влаштування локального обігріву

UFO відрізняються високою продуктивністю та легкістю експлуатації. З ними забезпечення комфортного мікроклімату в житловому або комерційному приміщенні стало простим завданням. Більше 10 років споживачі користуються обігрівачами високого класу надійності і довговічності.

Переваги обігрівач УФО над іншими видами опалювального обладнання:

 • нешкідливість для фізіології людини. В підігрівачі немає відкритих розжарених частин, які при контакті з повітрям випалювали б кисень. Склад повітря залишається стабільним, а оснащеність багатьох моделей іонізаторами дозволяє підвищити якісні показники вдихуваного людиною складу.
 • ефективність обігріву. Тепло безпосередньо передається опромінюваним предметів, а вже після нагріває повітря. Відчутні результати з'являються відразу після включення приладу.
 • висока тепловіддача. Рефлектор повністю відображає промені енергії, не поглинає їх, тепло на 98% передається об'єктах в зоні дії обігрівача.
 • відсутність шуму і запаху під час роботи. Оскільки УФО не використовує метод конвекції при обігріві, ні бурхливої циркуляції повітря в просторі з подальшим поширенням осілого пилу, бактерій і дрібних частинок. При активній роботі не виділяється запах гару, оскільки на кварцової гарячої колбі нічого не згорає, адже вона прихована за дрібної захисною решіткою.
 • запобігання розвитку грибка, цвілі й вогкості. Дія обігрівача можна спрямувати на будь-яку зону приміщення, включаючи віддалені від батарей кути, не опалювальне простір у ванній або коморою.
 • простота установки. Монтувати пристрій можна вертикально та горизонтально на стіну, стелю, встановлювати на стійку.
 • невимушеність у використанні. На якість обігріву не впливають наявність поривів вітру і протягів, прилади ефективно зігрівають навіть на вулиці.
 • можливість регулювання температури і сили тепла. Багато моделей оснащуються терморегуляторами або комплектуються модулем дистанційного керування для корекції термальних показників і програмування параметрів експлуатації.
 • очищення повітря. Під час роботи ІК пристроїв у приміщенні усуваються всі шкідливі бактерії і мікроорганізми.
 • пожежна безпека. УФО не містить відкритого полум'я або розжарених горючих рідин. Пошкодження кварцової трубки можливо тільки при сильному падінні або ударі. Прилад має вбудований захист від перекидання або перегріву, даний модуль автоматично відключає пристрій від харчування.
 • економія електроенергії. Завдяки стабільному підтримання встановленої температури, спрямованої дії теплових променів, прилад дозволяє зберегти більше 50% споживаної енергії, в порівнянні з іншим електрообладнанням!
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner